Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Musztarda
Ostra

Ostra

Wróć do Musztarda




5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026

5.0
z 25 opinii
KAMIS Musztarda chrzanowa (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda chrzanowa (lekko ostra)

185 g
25,89 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

4.9
z 23 opinii
KAMIS Musztarda staropolska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda staropolska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026

4.9
z 26 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka czeska 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka czeska

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

5.0
z 26 opinii
PRYMAT Musztarda bardzo ostra 180 g

PRYMAT

Musztarda bardzo ostra

180 g
14,94 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 65 opinii
PRYMAT Musztarda czeska (słodko-ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda czeska (słodko-ostra)

180 g
15,50 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 17 opinii
PRYMAT Musztarda jalapeno (super ostra) 180 g

PRYMAT

Musztarda jalapeno (super ostra)

180 g
17,72 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 25 opinii
ROLESKI Musztarda wikinga 175 g

ROLESKI

Musztarda wikinga

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

4.8
z 5 opinii
KONIK Musztarda jałowcowa (ostra) 200 g

KONIK

Musztarda jałowcowa (ostra)

200 g
16,95 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
ZWERGENWIESE Musztarda średnio ostra bezglutenowa BIO 160 g

ZWERGENWIESE

Musztarda średnio ostra bezglutenowa BIO

160 g
68,69 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store