Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Sojowy
Ciemny
KIKKOMAN Sos sojowy
Sos sojowy KIKKOMAN 150ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

KIKKOMAN Sos sojowy

150 ml
KIKKOMAN
Holandia

Cena11,49 zł
76,60 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Tradycyjny japoński sos sojowy w charakterystycznej, niepowtarzalnej butelce. Japoński sos sojowy różni się jednak od swoich krewniaków produkowanych w innych krajach azjatyckich, jest zdecydowanie delikatniejszy w smaku i ma aksamitny aromat, dzięki czemu doskonale komponuje się z sushi. Wygodne opakowanie, sos łatwy w dozowaniu.

KIKKOMAN Sos sojowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.10.2028
Dostępne warianty
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
325.00 kJ
3.9%
Wartość energetyczna (kcal)
77.00 kcal
3.9%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.20 g
1.2%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
16.90 g
281.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Alla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
SERHII
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,60 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
150 ml
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
KIKKOMAN
EAN:
8715035110205
Cena za kg:
76,60 zł/l
Pojemność:
150 ml
Marka:
KIKKOMAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8715035110205

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Kikkoman jest zarejestrowanym znakiem towarowym Kikkoman Corporation, Japonia.


Informacje producenta

Marka

Kikkoman


Marka standaryzowana

MarkaKikkoman

Logotypy stron trzecich

Green Dot

V-Label (European Vegetarian Union)


Dodatkowe informacje

www.kikkoman.pl


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalnie warzony sos sojowy


Opis produktu

Ta nadająca smak przyprawa jest tak wszechstronna, że możesz używać jej w codziennych potrawach takich jak kurczak, ryba, stek, kotlety, kiełbaski, hamburgery, zupy i gulasze, potrawy z jajek oraz dania z makaronu etc., jak również do grillowania i sosów sałatkowych.

Produkty z kategorii Sojowy

4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 15 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

150 ml
76,60 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy BIO 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy BIO

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
4.9
z 23 opinii
TAO TAO Sos sojowy 150 ml

TAO TAO

Sos sojowy

150 ml
53,27 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028

Produkty marki KIKKOMAN

4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 44 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)

150 ml
99,93 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy BIO 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy BIO

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
4.8
z 10 opinii
KIKKOMAN Marynata teriyaki 250 ml

KIKKOMAN

Marynata teriyaki

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 10 opinii
KIKKOMAN Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka) 227 g

KIKKOMAN

Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka)

227 g
68,24 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Baza do ramenu 250 ml

KIKKOMAN

Baza do ramenu

250 ml
83,16 zł/l
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store