Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Sojowy
Ciemny
KIKKOMAN Sos sojowy BIO
Sos sojowy BIO KIKKOMAN 150ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

KIKKOMAN Sos sojowy BIO

150 ml
KIKKOMAN
Niemcy

Cena17,99 zł
119,93 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.09.2027
Dostępne warianty
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,93 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
150 ml
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
KIKKOMAN
EAN:
8715035480209
Cena za kg:
119,93 zł/l
Pojemność:
150 ml
Marka:
KIKKOMAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8715035480209

Produkty z kategorii Sojowy

4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 15 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

150 ml
76,60 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy BIO 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy BIO

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
4.9
z 23 opinii
TAO TAO Sos sojowy 150 ml

TAO TAO

Sos sojowy

150 ml
53,27 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028

Produkty marki KIKKOMAN

4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 44 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)

150 ml
99,93 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
5.0
z 15 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

150 ml
76,60 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
4.8
z 10 opinii
KIKKOMAN Marynata teriyaki 250 ml

KIKKOMAN

Marynata teriyaki

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 10 opinii
KIKKOMAN Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka) 227 g

KIKKOMAN

Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka)

227 g
68,24 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Baza do ramenu 250 ml

KIKKOMAN

Baza do ramenu

250 ml
83,16 zł/l
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store