Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Marynaty
W płynie
KIKKOMAN Marynata teriyaki
Marynata teriyaki KIKKOMAN 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 10 opinii

KIKKOMAN Marynata teriyaki

250 ml
KIKKOMAN
Holandia

Cena17,99 zł
71,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2027
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
420.00 kJ
5.0%
Wartość energetyczna (kcal)
99.00 kcal
5.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Białko (g)
6.70 g
13.4%
Sól (g)
10.20 g
170.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, od lat używam
21.04.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Marcelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.07.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
71,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
KIKKOMAN
EAN:
8715035210301
Cena za kg:
71,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
KIKKOMAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8715035210301

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Informacje dotyczące znaków towarowych

Kikkoman jest zarejestrowanym znakiem towarowym Kikkoman Corporation, Japonia.


Informacje producenta

Marka

Kikkoman


Marka standaryzowana

MarkaKikkoman

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Marynata

Wariant Teriyaki

Produkty z kategorii W płynie

4.9
z 37 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa w płynie (bez glutaminianu sodu) 204 g

VEGETA NATUR

Przyprawa w płynie (bez glutaminianu sodu)

204 g
19,56 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.8
z 10 opinii
KIKKOMAN Marynata teriyaki 250 ml

KIKKOMAN

Marynata teriyaki

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

Produkty marki KIKKOMAN

4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 44 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)

150 ml
99,93 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
5.0
z 15 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

150 ml
76,60 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy BIO 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy BIO

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
5.0
z 10 opinii
KIKKOMAN Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka) 227 g

KIKKOMAN

Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka)

227 g
68,24 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Baza do ramenu 250 ml

KIKKOMAN

Baza do ramenu

250 ml
83,16 zł/l
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store