Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Azjatyckie i indyjskie
KIKKOMAN Baza do ramenu
Baza do ramenu KIKKOMAN 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

KIKKOMAN Baza do ramenu

250 ml
KIKKOMAN
Niemcy

Cena20,79 zł
83,16 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 06.05.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
57.00 kJ
0.7%
Wartość energetyczna (kcal)
14.00 kcal
0.7%
Tłuszcz (g)
0.60 g
0.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.80 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
2.20 g
36.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
AGata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
1
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,16 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
KIKKOMAN
EAN:
8715035590304
Cena za kg:
83,16 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
KIKKOMAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8715035590304

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Najlepiej spożyć przed: patrz etykieta.


Informacje producenta

Marka

Kikkoman


Marka standaryzowana

MarkaKikkoman

Logotypy stron trzecich

Green Dot

V-Label Vegan (VEBU)


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Functional Name Baza do zupy makaronowej w stylu ja

Variant smak shoyu

Produkty z kategorii Azjatyckie i indyjskie

5.0
z 43 opinii

15% taniej

HOUSE OF ASIA Sos Teriyaki (gęsty) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos Teriyaki (gęsty)

150 ml
49,93 zł/l
Cena promocyjna7,49 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.9
z 43 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Sos chiński 500 g

ŁOWICZ

Sos chiński

500 g
13,98 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 29 opinii
WINIARY Sos Teriyaki 355 g

WINIARY

Sos Teriyaki

355 g
22,51 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Butter Chicken 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Butter Chicken

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 3 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Tikka Masala 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Tikka Masala

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
4.8
z 32 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Korma 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Korma

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 19 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos chiński 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos chiński

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 29 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos tajski 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos tajski

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 24 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos koreański 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos koreański

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
5.0
z 6 opinii
HOUSE OF ASIA Sos Hoisin (słodko-pikantny) 240 g

HOUSE OF ASIA

Sos Hoisin (słodko-pikantny)

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 27 opinii
BEN'S ORIGINAL Sos seczuański - chilli fusion 400 g

BEN'S ORIGINAL

Sos seczuański - chilli fusion

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 7 opinii
BEN'S ORIGINAL Sos tajski curry z małymi kolbami kukurydzy 400 g

BEN'S ORIGINAL

Sos tajski curry z małymi kolbami kukurydzy

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.0
z 6 opinii
BEN'S ORIGINAL Sos curry korma łagodny (z kokosem) 400 g

BEN'S ORIGINAL

Sos curry korma łagodny (z kokosem)

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.5
z 10 opinii
PUDLISZKI Sos orientalne curry (pikantny) 480 g

PUDLISZKI

Sos orientalne curry (pikantny)

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 18 opinii
WINIARY Sos Tikka Masala 340 g

WINIARY

Sos Tikka Masala

340 g
23,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Baza do ramenu 250 ml

KIKKOMAN

Baza do ramenu

250 ml
83,16 zł/l
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

Produkty marki KIKKOMAN

4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 44 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)

150 ml
99,93 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
5.0
z 15 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

150 ml
76,60 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy BIO 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy BIO

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
4.8
z 10 opinii
KIKKOMAN Marynata teriyaki 250 ml

KIKKOMAN

Marynata teriyaki

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 10 opinii
KIKKOMAN Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka) 227 g

KIKKOMAN

Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka)

227 g
68,24 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store