Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Azjatyckie i indyjskie
WINIARY Sos Tikka Masala
Sos Tikka Masala WINIARY 340g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 18 opinii

WINIARY Sos Tikka Masala

340 g
WINIARY
Polska

Cena7,99 zł
23,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bogaty, kremowy sos Tikka Masala od WINIARY to doskonała baza do tworzenia dań kuchni indyjskiej. Nasz sos to połączenie aromatycznej mieszanki autentycznych przypraw, pomidorów, karmelizowanej cebulki i jogurtu naturalnego. Dodaj do sosu kawałki kurczaka, aby uzyskać klasyczne danie Tikka Masala. Chcesz spróbować wersji wegetariańskiej? Podsmaż kalafiora lub dodaj ser paneer i chwilę podgrzewaj. Już po 10 minutach obiad dla 4 osób jest gotowy! Odkryj sekret prostego gotowania z sosem Tikka Masala od WINIARY i ciesz się smakiem Indii bez wychodzenia z domu. • Pyszna kompozycja aromatycznych mielonych przypraw • Autentyczny, ale łagodny smak inspirowany kuchnią indyjską • Danie gotowe w zaledwie 10 minut, porcja dla 4 osób • Sos przygotowany ze składników pochodzenia naturalnego*


WINIARY Sos Tikka Masala


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
481.00 kJ
5.7%
Wartość energetyczna (kcal)
115.00 kcal
5.8%
Tłuszcz (g)
5.50 g
7.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
9.20 g
10.2%
Błonnik (g)
1.50 g
Białko (g)
1.60 g
3.2%
Sól (g)
2.40 g
40.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
17%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma dziwny posmak
25.10.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
gabi83r
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
gabi83r
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Kalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Ludwika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.09.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.08.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
aiste
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
340 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
WINIARY
EAN:
8445291052970
Cena za kg:
23,50 zł/kg
Waga:
340 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8445291052970

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz wieczko.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 340 g 311 ml e Właścicielem znaku towarowego jest Societé des Produits Nestlé S.A.


Przepisy

Wypróbuj przepis na: kurczaka Tikka Masala Lista zakupów: - 500 g piersi z kurczaka - 250 g ryżu 1. Pierś z kurczaka pokrój w kostkę i podsmaż na patelni na rozgrzanym oleju przez 5 minut. 2. Dodaj sos Winiary, dobrze wymieszaj i gotuj przez około 4 minuty na średnim ogniu. Przygotowane danie serwuj z ryżem, który ugotuj wcześniej zgodnie z instrukcją na jego opakowaniu. Wskazówka: Posyp danie kolendrą.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Bogaty, kremowy sos Tikka Masala od WINIARY to doskonała baza do tworzenia dań kuchni indyjskiej. Nasz sos to połączenie aromatycznej mieszanki autentycznych przypraw, pomidorów, karmelizowanej cebulki i jogurtu naturalnego. Dodaj do sosu kawałki kurczaka, aby uzyskać klasyczne danie Tikka Masala. Chcesz spróbować wersji wegetariańskiej? Podsmaż kalafiora lub dodaj ser paneer i chwilę podgrzewaj. Już po 10 minutach obiad dla 4 osób jest gotowy! Odkryj sekret prostego gotowania z sosem Tikka Masala od WINIARY i ciesz się smakiem Indii bez wychodzenia z domu. • Pyszna kompozycja aromatycznych mielonych przypraw • Autentyczny, ale łagodny smak inspirowany kuchnią indyjską • Danie gotowe w zaledwie 10 minut, porcja dla 4 osób • Sos przygotowany ze składników pochodzenia naturalnego*


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos

Wariant w stylu indyjskim tikka masala

Produkty z kategorii Azjatyckie i indyjskie

5.0
z 43 opinii

15% taniej

HOUSE OF ASIA Sos Teriyaki (gęsty) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos Teriyaki (gęsty)

150 ml
49,93 zł/l
Cena promocyjna7,49 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.9
z 43 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Sos chiński 500 g

ŁOWICZ

Sos chiński

500 g
13,98 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 29 opinii
WINIARY Sos Teriyaki 355 g

WINIARY

Sos Teriyaki

355 g
22,51 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Butter Chicken 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Butter Chicken

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 3 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Tikka Masala 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Tikka Masala

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
4.8
z 32 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Korma 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Korma

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 19 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos chiński 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos chiński

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 29 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos tajski 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos tajski

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 24 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos koreański 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos koreański

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
5.0
z 6 opinii
HOUSE OF ASIA Sos Hoisin (słodko-pikantny) 240 g

HOUSE OF ASIA

Sos Hoisin (słodko-pikantny)

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 27 opinii
BEN'S ORIGINAL Sos seczuański - chilli fusion 400 g

BEN'S ORIGINAL

Sos seczuański - chilli fusion

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 7 opinii
BEN'S ORIGINAL Sos tajski curry z małymi kolbami kukurydzy 400 g

BEN'S ORIGINAL

Sos tajski curry z małymi kolbami kukurydzy

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.0
z 6 opinii
BEN'S ORIGINAL Sos curry korma łagodny (z kokosem) 400 g

BEN'S ORIGINAL

Sos curry korma łagodny (z kokosem)

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
4.5
z 10 opinii
PUDLISZKI Sos orientalne curry (pikantny) 480 g

PUDLISZKI

Sos orientalne curry (pikantny)

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 18 opinii
WINIARY Sos Tikka Masala 340 g

WINIARY

Sos Tikka Masala

340 g
23,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Baza do ramenu 250 ml

KIKKOMAN

Baza do ramenu

250 ml
83,16 zł/l
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 207 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 92 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 120 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store