Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Musztarda
Francuska
KONIK Musztarda starofrancuska (łagodna)
Musztarda starofrancuska (łagodna) KONIK 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

KONIK Musztarda starofrancuska (łagodna)

200 g
KONIK
Polska

Cena3,39 zł
16,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
KONIK Musztarda jałowcowa (ostra)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
ANKORP
Marka:
KONIK
EAN:
5903207000574
Cena za kg:
16,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KONIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANKORP
EAN:
5903207000574

Produkty z kategorii Francuska

4.9
z 70 opinii
KAMIS Musztarda francuska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda francuska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 70 opinii
ROLESKI Musztarda francuska z pełnych ziaren 175 g

ROLESKI

Musztarda francuska z pełnych ziaren

175 g
18,80 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.8
z 20 opinii
MAILLE Musztarda starofrancuska 210 g

MAILLE

Musztarda starofrancuska

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 36 opinii
DEVELEY Musztarda francuska (premium) bezglutenowa 270 g

DEVELEY

Musztarda francuska (premium) bezglutenowa

270 g
22,19 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
KONIK Musztarda starofrancuska (łagodna) 200 g

KONIK

Musztarda starofrancuska (łagodna)

200 g
16,95 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka

Produkty marki KONIK

4.9
z 19 opinii
KONIK Krem z gorczycy z miodem (musztarda) 200 g

KONIK

Krem z gorczycy z miodem (musztarda)

200 g
17,95 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
KONIK Musztarda jałowcowa (ostra) 200 g

KONIK

Musztarda jałowcowa (ostra)

200 g
16,95 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KONIK Musztarda sarepska 200 g

KONIK

Musztarda sarepska

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store