Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Do mięs i serów
Inne
HOTZ Konfitura z czerwonej cebuli
Konfitura z czerwonej cebuli HOTZ 156g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

HOTZ Konfitura z czerwonej cebuli

156 g
HOTZ
Polska

Cena6,99 zł
44,81 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.02.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
0%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Nic nadzwyczajnego i za słodka
25.04.2025
2
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Miłosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,81 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
156 g
Dostawca:
Osielsko
Marka:
HOTZ
EAN:
5904730061650
Cena za kg:
44,81 zł/kg
Waga:
156 g
Marka:
HOTZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Osielsko
EAN:
5904730061650

Produkty z kategorii Do mięs i serów

4.9
z 16 opinii
HOTZ Konfitura z czerwonej cebuli 156 g

HOTZ

Konfitura z czerwonej cebuli

156 g
44,81 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

Produkty marki HOTZ

4.9
z 32 opinii
Nowość
HOTZ Pesto z bazylii 135 g

HOTZ

Pesto z bazylii

135 g
59,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
4.8
z 22 opinii
HOTZ Hummus z suszonymi pomidorami 140 g

HOTZ

Hummus z suszonymi pomidorami

140 g
46,36 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028
4.9
z 14 opinii
HOTZ Hummus z czarnuszką 140 g

HOTZ

Hummus z czarnuszką

140 g
46,36 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
4.9
z 46 opinii
HOTZ Żurawina do mięs i serów 145 g

HOTZ

Żurawina do mięs i serów

145 g
46,83 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
4.9
z 32 opinii
HOTZ Czosnek (koncentrat) 80 g

HOTZ

Czosnek (koncentrat)

80 g
74,88 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
5.0
z 18 opinii
HOTZ Pesto z suszonych pomidorów 140 g

HOTZ

Pesto z suszonych pomidorów

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store