Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do grilla

Do grilla

Wróć do Mieszanki przypraw




5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska) 15 g

KAMIS

Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027

4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029

4.9
z 36 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po staropolsku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po staropolsku

25 g
91,60 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2028

4.9
z 9 opinii
PRYMAT Przyprawa do bigosu 20 g

PRYMAT

Przyprawa do bigosu

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym) 30 g

PRIPRAVKA

Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
PRIPRAVKA Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami) 30 g

PRIPRAVKA

Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki) 30 g

PRIPRAVKA

Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki)

30 g
126,33 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store