Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Mieszanki do mięsa i ryb
Pozostałe do mięs
PRIPRAVKA Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą)
Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą) PRIPRAVKA 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

PRIPRAVKA Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą)

30 g
PRIPRAVKA
Ukraina

Cena2,49 zł
83,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 06.06.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Khrystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dodałam do kotletów i wyszły naprawdę soczyste, dobrze doprawione i pełne smaku. Nie musiałam już kombinować z innymi przyprawami – wszystko jest idealnie zbalansowane. Plus za obróbkę parą – widać, że producent dba o jakość.
29.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Mieszanka l, która pozwala w szybki sposób przygotować pyszne kotlety mielone
01.12.2025
0
0
Yunona
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna do kotlecików
28.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne są te przyprawy!
30.10.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Nazar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.02.2026
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
BONNELL SPÓŁKA Z OGR
Marka:
PRIPRAVKA
EAN:
4820195516348
Cena za kg:
83,00 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
PRIPRAVKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONNELL SPÓŁKA Z OGR
EAN:
4820195516348

Produkty z kategorii Pozostałe do mięs

5.0
z 10 opinii
PRYMAT Przyprawa do pieczeni 20 g

PRYMAT

Przyprawa do pieczeni

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 27 opinii
PRYMAT Przyprawa do gulaszu i dań kuchni węgierskiej 20 g

PRYMAT

Przyprawa do gulaszu i dań kuchni węgierskiej

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 20 opinii
PRYMAT Przyprawa do kotleta schabowego z natką pietruszki 20 g

PRYMAT

Przyprawa do kotleta schabowego z natką pietruszki

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do mięsa mielonego z suszonymi pomidorami 20 g

KAMIS

Przyprawa do mięsa mielonego z suszonymi pomidorami

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 11 opinii
KOTANYI Przyprawa do żeberek z miodem 30 g

KOTANYI

Przyprawa do żeberek z miodem

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
4.9
z 18 opinii
CASA DEL SUR Chilli con carne (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DEL SUR

Chilli con carne (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do karkówki z czosnkiem i kolendrą 70 g

KAMIS

Przyprawa do karkówki z czosnkiem i kolendrą

70 g
61,29 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.9
z 12 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą) 30 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą)

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2027

Produkty marki PRIPRAVKA

5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa meksykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa meksykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa grecka do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa grecka do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa włoska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa włoska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli) 45 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli)

45 g
122,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.8
z 16 opinii
PRIPRAVKA Zioła prowansalskie (bez dodatku soli) 30 g

PRIPRAVKA

Zioła prowansalskie (bez dodatku soli)

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.9
z 19 opinii
PRIPRAVKA Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 15 opinii
PRIPRAVKA Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.8
z 21 opinii
PRIPRAVKA Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.7
z 9 opinii
PRIPRAVKA Curry z kurkumą i imbirem (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Curry z kurkumą i imbirem (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym) 30 g

PRIPRAVKA

Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PRIPRAVKA Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami) 30 g

PRIPRAVKA

Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki) 30 g

PRIPRAVKA

Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki)

30 g
126,33 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store