Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Mieszanki uniwersalne w proszku
KUCHAREK Przyprawa do potraw
Przyprawa do potraw KUCHAREK 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

KUCHAREK Przyprawa do potraw

500 g
KUCHAREK

Cena6,99 zł
13,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Najlepszy do polskich dań Kucharka polecam szczególnie do dań kuchni polskiej m.in.: zup, kotletów, ryb, farszów, mięs pieczonych, sosów, mięs smażonych, dań jednogarnkowych


Cechy

numer 1 w Polsce*

bez dodatku: substancji konserwujących, aromatów, produkt bezglutenowy

otwórz - zamknij - wygodne opakowanie

*Prymat za NieisenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), udziały w sprzedaży wolumenowej w kg, okres skumulowany w35 2022 - w34 2023, kategoria: przyprawy jednorodne i mieszanki, segment przyprawy uniwersalne w proszku


KUCHAREK Przyprawa do potraw


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
565.00 kJ
6.7%
Wartość energetyczna (kcal)
133.00 kcal
6.7%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
25.00 g
9.6%
w tym cukry (g)
16.00 g
17.8%
Białko (g)
6.50 g
13.0%
Sól (g)
58.90 g
981.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
KUCHAREK
EAN:
5901135000468
Cena za kg:
13,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
KUCHAREK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000468

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: do zup, bulionów i sosów pieczeniowych dodać 1 łyżeczkę (5 g) na 1/4 litra i zagotować. Zastosowanie: Do dań gotowanych z mięs, warzyw i ryb oraz smażonych i grillowanych, jak również do dań podawanych na zimno (sałatki, pasty) dodawać w trakcie przygotowywania potraw w ilości według własnych upodobań kulinarnych.


Przechowywanie

Przechowywać zamknięte w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Kucharek


Marka standaryzowana

MarkaKucharek

Opis produktu

Najlepszy do polskich dań Kucharka polecam szczególnie do dań kuchni polskiej m.in.: zup, kotletów, ryb, farszów, mięs pieczonych, sosów, mięs smażonych, dań jednogarnkowych


O marce

Kucharek Prosty sposób na Smaczne danie! Gotuj szybko i wygodnie! Kucharek Sos pieczeniowy jasny Kucharek XXL Rosół z kury Smacznie i oszczędnie!


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przyprawa do potraw

Produkty z kategorii Mieszanki uniwersalne w proszku

4.9
z 68 opinii
VEGETA Przyprawa warzywna do potraw 180 g

VEGETA

Przyprawa warzywna do potraw

180 g
28,83 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
5.0
z 27 opinii
KOTANYI Umami - mieszanka przyprawowa 20 g

KOTANYI

Umami - mieszanka przyprawowa

20 g
224,50 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
5.0
z 34 opinii
BATOM Włoszczyzna ekologiczna (warzywa suszone) BIO 75 g

BATOM

Włoszczyzna ekologiczna (warzywa suszone) BIO

75 g
173,20 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027
5.0
z 1 opinii
KUCHAREK Przyprawa do potraw 500 g

KUCHAREK

Przyprawa do potraw

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Produkty marki KUCHAREK

5.0
z 80 opinii
KUCHAREK Przyprawa do potraw 200 g

KUCHAREK

Przyprawa do potraw

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 140 opinii
KUCHAREK Włoszczyzna suszona 100 g

KUCHAREK

Włoszczyzna suszona

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
5.0
z 12 opinii
KUCHAREK Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy 60 g

KUCHAREK

Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy

60 g
29,83 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 43 opinii
KUCHAREK Rosół z kury (18 kostek) 180 g

KUCHAREK

Rosół z kury (18 kostek)

180 g
21,39 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 51 opinii
KUCHAREK Barszcz czerwony 48 g

KUCHAREK

Barszcz czerwony

48 g
31,04 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
KUCHAREK FIX Spaghetti po bolońsku 41 g

KUCHAREK FIX

Spaghetti po bolońsku

41 g
68,05 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
KUCHAREK Żurek śląski 46 g

KUCHAREK

Żurek śląski

46 g
30,22 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 6 opinii
KUCHAREK Barszcz biały 30 g

KUCHAREK

Barszcz biały

30 g
46,33 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store