Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Fixy
Do makaronu i dań włoskich
KUCHAREK FIX Spaghetti po bolońsku
Spaghetti po bolońsku FIX KUCHAREK 41g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

KUCHAREK FIX Spaghetti po bolońsku

41 g
KUCHAREK
Polska

Cena2,79 zł
68,05 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1251.00 kJ
14.9%
Wartość energetyczna (kcal)
296.00 kcal
14.8%
Tłuszcz (g)
1.30 g
1.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
56.00 g
21.5%
w tym cukry (g)
34.00 g
37.8%
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
11.30 g
188.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Wladyslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
68,05 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
41 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
KUCHAREK
EAN:
5901135066136
Cena za kg:
68,05 zł/kg
Waga:
41 g
Marka:
KUCHAREK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135066136

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przygotuj: - 300 g mięsa mielonego - 300 g makaronu spaghetti - 100 g żółtego sera Sposób przygotowania: 1. Mięso mielone podsmaż przez około 7-8 minut na gorącym oleju. 2. Fix rozpuść w 250 ml zimnej wody i dodaj do mięsa. Całość dokładnie wymieszaj i zagotuj. Gotuj przez kilka minut pod przykryciem. 3. Duś przez około 8 minut pod przykryciem, od czasu do czasu mieszając. Danie podaj z ugotowanym makaronem, posypane serem. Inspiracja: Zamiast żółtego sera możesz użyć parmezanu. Nadasz daniu prawdziwie włoski charakter. W przepisie polecamy używać mięsa mielonego wieprzowo-wołowego.


Informacje producenta

Marka

Kucharek


Marka standaryzowana

MarkaKucharek

Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Fix spaghetti po bolońsku

Produkty z kategorii Do makaronu i dań włoskich

5.0
z 67 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese 41 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 55 opinii
KNORR FIX Spaghetti Napoli 45 g

KNORR FIX

Spaghetti Napoli

45 g
106,44 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 30 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese extra ziołowe 42 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese extra ziołowe

42 g
142,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 31 opinii
WINIARY Pomysł na... Spaghetti po bolońsku 44 g

WINIARY Pomysł na...

Spaghetti po bolońsku

44 g
108,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 10 opinii
WINIARY Pomysł na... Spaghetti 4 sery 44 g

WINIARY Pomysł na...

Spaghetti 4 sery

44 g
108,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
KNORR FIX Spaghetti Carbonara 38 g

KNORR FIX

Spaghetti Carbonara

38 g
157,63 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 8 opinii
LA DROGHERIA Pasta Bolognese - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Bolognese - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
5.0
z 7 opinii
LA DROGHERIA Pasta Carbonara - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Carbonara - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
4.9
z 19 opinii
WINIARY Pomysł na... Spaghetti Carbonara 34 g

WINIARY Pomysł na...

Spaghetti Carbonara

34 g
140,88 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 12 opinii
WINIARY Pomysł na... Makaron mac&cheese z ciągnącym serem 28 g

WINIARY Pomysł na...

Makaron mac&cheese z ciągnącym serem

28 g
171,07 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
LA DROGHERIA Pasta Aglio Olio - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Aglio Olio - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
5.0
z 6 opinii
KUCHAREK FIX Spaghetti po bolońsku 41 g

KUCHAREK FIX

Spaghetti po bolońsku

41 g
68,05 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
WINIARY Pomysł na... Spaghetti Napoli 47 g

WINIARY Pomysł na...

Spaghetti Napoli

47 g
101,91 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
KNORR FIX Alfredo Chicken Pasta (Kiss Me) 42 g

KNORR FIX

Alfredo Chicken Pasta (Kiss Me)

42 g
137,86 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
KNORR FIX Chicken Pasta (Marry Me) 48 g

KNORR FIX

Chicken Pasta (Marry Me)

48 g
120,63 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki KUCHAREK

5.0
z 80 opinii
KUCHAREK Przyprawa do potraw 200 g

KUCHAREK

Przyprawa do potraw

200 g
14,95 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 140 opinii
KUCHAREK Włoszczyzna suszona 100 g

KUCHAREK

Włoszczyzna suszona

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
5.0
z 43 opinii
KUCHAREK Rosół z kury (18 kostek) 180 g

KUCHAREK

Rosół z kury (18 kostek)

180 g
21,39 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 12 opinii
KUCHAREK Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy 60 g

KUCHAREK

Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy

60 g
29,83 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 51 opinii
KUCHAREK Barszcz czerwony 48 g

KUCHAREK

Barszcz czerwony

48 g
31,04 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
KUCHAREK Przyprawa do potraw 500 g

KUCHAREK

Przyprawa do potraw

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 6 opinii
KUCHAREK Żurek śląski 46 g

KUCHAREK

Żurek śląski

46 g
30,22 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 6 opinii
KUCHAREK Barszcz biały 30 g

KUCHAREK

Barszcz biały

30 g
46,33 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store