Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Dodatki kulinarne

Dodatki kulinarne

Wróć do Spiżarnia

Mieszanki uniwersalne w proszkuMieszanki uniwersalne w płynieMieszanki do mięsa i rybPasta curryPasty azjatyckiePasty paprykowePasty warzywnePasta sezamowa (tahini)Mleczko i krem kokosowyFixyPanierkiMarynatyDodatki specjalistyczneBulion



5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA 42 g

WINIARY Pomysł na...

Żeberka barbecue z ziemniakami i papryką + WORECZEK DO PIECZENIA

42 g
130,71 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do kaczki 30 g

KAMIS

Przyprawa do kaczki

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2029

5.0
z 8 opinii
KAMIS Przyprawa do karpia 30 g

KAMIS

Przyprawa do karpia

30 g
106,33 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2028

5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

YUMMYTO Wasabi (w proszku) 1 kg

YUMMYTO

Wasabi (w proszku)

1 kg
32,79 zł/kg
Cena32,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

4.9
z 15 opinii
LA DROGHERIA Pasta Aglio Olio - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Aglio Olio - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027

5.0
z 8 opinii
LA DROGHERIA Pasta Bolognese - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Bolognese - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027

5.0
z 7 opinii
LA DROGHERIA Pasta Carbonara - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Carbonara - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027

5.0
z 42 opinii
PRIMAVIKA Tahini naturalne 185 g

PRIMAVIKA

Tahini naturalne

185 g
54,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

5.0
z 14 opinii
BIG NATURE Tahini (pasta sezamowa) 500 g

BIG NATURE

Tahini (pasta sezamowa)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 17 opinii
NATURAVENA Tahini (pasta sezamowa) 185 g

NATURAVENA

Tahini (pasta sezamowa)

185 g
69,14 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

5.0
z 13 opinii
PRIMAVIKA Tahini jasne (pasta sezamowa) 460 g

PRIMAVIKA

Tahini jasne (pasta sezamowa)

460 g
49,54 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

4.8
z 12 opinii
NUTURA Tahini (pasta sezamowa) 250 g

NUTURA

Tahini (pasta sezamowa)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 1 opinii
PRIMAVIKA Tahini arachidowe bezglutenowe 185 g

PRIMAVIKA

Tahini arachidowe bezglutenowe

185 g
59,41 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

5.0
z 1 opinii
PRIMAVIKA Tahini z nerkowcem bezglutenowe 185 g

PRIMAVIKA

Tahini z nerkowcem bezglutenowe

185 g
74,54 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026

4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027

4.9
z 56 opinii

31% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

150 ml
29,93 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027

5.0
z 56 opinii
HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 625 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

625 ml
20,46 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027

4.9
z 31 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy (dyspenser)

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028

5.0
z 15 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

150 ml
76,60 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

4.9
z 44 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser) 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (dyspenser)

150 ml
99,93 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028

4.9
z 27 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 1 l

KIKKOMAN

Sos sojowy

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026

4.9
z 23 opinii
TAO TAO Sos sojowy 150 ml

TAO TAO

Sos sojowy

150 ml
53,27 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy 250 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028

5.0
z 1 opinii
PEARL RIVER BRIDGE Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (bezglutenowy) 150 ml

PEARL RIVER BRIDGE

Sos sojowy o obniżonej zawartości soli (bezglutenowy)

150 ml
66,60 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 1 opinii
PEARL RIVER BRIDGE Sos sojowy grzybowy 150 ml

PEARL RIVER BRIDGE

Sos sojowy grzybowy

150 ml
23,27 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028

5.0
z 9 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z czosnku 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z czosnku

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027

5.0
z 20 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z imbiru 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z imbiru

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027

5.0
z 6 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z chili 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z chili

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027

5.0
z 22 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Pad Thai 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Pad Thai

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027

5.0
z 23 opinii
UNIVER Pasta paprykowa ostra 70 g

UNIVER

Pasta paprykowa ostra

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027

4.8
z 4 opinii
SUREE TAJLAND Pasta z tamaryndowca 227 g

SUREE TAJLAND

Pasta z tamaryndowca

227 g
43,13 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027

5.0
z 13 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Butter Chicken (łagodna) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Butter Chicken (łagodna)

50 g
131,80 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027

4.9
z 23 opinii
WINIARY Makaron Pad Thai - pasta do smażenia 65 g

WINIARY

Makaron Pad Thai - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 10 opinii
KANOKWAN Pasta Tom Yum bezglutenowa 30 g

KANOKWAN

Pasta Tom Yum bezglutenowa

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027

4.8
z 5 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta do zupy Pho (łagodna) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta do zupy Pho (łagodna)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027

5.0
z 12 opinii
WINIARY AIR FRYER Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia 65 g

WINIARY AIR FRYER

Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Bulgogi (średnio ostra) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Bulgogi (średnio ostra)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027

4.9
z 11 opinii
KANOKWAN Pasta Pad Thai bezglutenowa 72 g

KANOKWAN

Pasta Pad Thai bezglutenowa

72 g
80,42 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027

4.8
z 20 opinii
VEGETA NATUR Pasta z czosnku bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta z czosnku bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027

5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta bazyliowa bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta bazyliowa bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

5.0
z 10 opinii
SEMPIO Pasta Gochujang - koreańska pasta z ostrej papryki 170 g

SEMPIO

Pasta Gochujang - koreańska pasta z ostrej papryki

170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027

4.7
z 3 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Tikka Masala (średnio ostra) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Tikka Masala (średnio ostra)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2027

5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta cebulowa bezglutenowa 190 g

VEGETA NATUR

Pasta cebulowa bezglutenowa

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta miodowo-czosnkowa 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta miodowo-czosnkowa

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027

5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

4.9
z 38 opinii
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) 15 g

KAMIS

Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
346,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

5.0
z 15 opinii
NATURAVENA Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO

66 g
83,18 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

4.8
z 17 opinii
ALCE NERO Ocet balsamiczny z Modeny I.G.P. BIO 250 ml

ALCE NERO

Ocet balsamiczny z Modeny I.G.P. BIO

250 ml
79,16 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 118 opinii
GOONG Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka) 200 g

GOONG

Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka)

200 g
32,45 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

4.9
z 15 opinii
HOUSE OF ASIA Panierka Panko 200 g

HOUSE OF ASIA

Panierka Panko

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

4.8
z 6 opinii
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki) 68 g

PRYMAT AIR FRYER

Panierka do nuggetsów - klasyczna (z dodatkiem słodkiej papryki)

68 g
41,03 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 2 opinii
PRYMAT AIR FRYER Panierka do nuggetsów pikantna z chili 68 g

PRYMAT AIR FRYER

Panierka do nuggetsów pikantna z chili

68 g
41,03 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 13 opinii
KAMIS Nuggetsy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Nuggetsy - panierka klasyczna

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

5.0
z 11 opinii
Nowość
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka czosnkowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027

5.0
z 17 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka serowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka serowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

4.9
z 8 opinii
KAMIS Chrupiący schabowy - panierka klasyczna 70 g

KAMIS

Chrupiący schabowy - panierka klasyczna

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

5.0
z 9 opinii
KAMIS Chrupiący kurczak - panierka paprykowa 70 g

KAMIS

Chrupiący kurczak - panierka paprykowa

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028

4.7
z 11 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 7 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z papryką (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z papryką (panierka)

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 7 opinii
HOUSE OF ASIA Mieszanka do tempury (panierka do smażenia) 150 g

HOUSE OF ASIA

Mieszanka do tempury (panierka do smażenia)

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 10 opinii
KIKKOMAN Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka) 227 g

KIKKOMAN

Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka)

227 g
68,24 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026

5.0
z 15 opinii
NAURA Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO 100 g

NAURA

Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO

100 g
71,90 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028

4.9
z 11 opinii
BIO FOOD Tahini (pasta sezamowa) BIO 180 g

BIO FOOD

Tahini (pasta sezamowa) BIO

180 g
102,72 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

4.9
z 10 opinii
LIMA Sos sojowy Tamari bezglutenowy BIO 250 ml

LIMA

Sos sojowy Tamari bezglutenowy BIO

250 ml
107,96 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027

4.9
z 19 opinii
EUREKO Bulion warzywny (10 kostek) bezglutenowy BIO 100 g

EUREKO

Bulion warzywny (10 kostek) bezglutenowy BIO

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027

4.9
z 9 opinii
FOOD STUDIO Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO 350 ml

FOOD STUDIO

Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO

350 ml
37,11 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026

4.8
z 6 opinii
Nowość
ANETO Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

5.0
z 34 opinii
BATOM Włoszczyzna ekologiczna (warzywa suszone) BIO 75 g

BATOM

Włoszczyzna ekologiczna (warzywa suszone) BIO

75 g
173,20 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027

5.0
z 60 opinii
ALLOS Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g

ALLOS

Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO

135 g
92,52 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

5.0
z 4 opinii

25% taniej

BIO PLANET Płatki drożdżowe nieaktywne BIO 100 g

BIO PLANET

Płatki drożdżowe nieaktywne BIO

100 g
187,90 zł/kg
Cena promocyjna18,79 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

5.0
z 5 opinii
AMYLON Panierka kukurydziana BIO bezglutenowa 200 g

AMYLON

Panierka kukurydziana BIO bezglutenowa

200 g
47,45 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
Nowość
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027

5.0
z 4 opinii
ANETO Bulion warzywny (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion warzywny (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026

5.0
z 2 opinii
KIKKOMAN Sos sojowy BIO 150 ml

KIKKOMAN

Sos sojowy BIO

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store