Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Pieczywa chrupkie
Grzanki i bruschetta
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)
Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) KAMIS 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 38 opinii

KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
KAMIS
Polska

Cena5,19 zł
346,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Spróbuj też jako dodatek do zup


Cechy

odpowiednie dla wegan

bez oleju palmowego

bez dodatku glutaminianu monosodowego

bez dodatku konserwantów


KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.07.2027
Tagi
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1787.00 kJ
21.3%
Wartość energetyczna (kcal)
426.00 kcal
21.3%
Tłuszcz (g)
14.00 g
20.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.60 g
8.0%
Węglowodany (g)
56.00 g
21.5%
w tym cukry (g)
2.70 g
3.0%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
38 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
produkt bardzo dobry
16.10.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałam
15.09.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pewnie dobre, jeszcze nie użyłam
07.08.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Madzia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
346,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084275446
Cena za kg:
346,00 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084275446

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Sałatka z grillowanych warzyw z fetą i awokado Przygotowanie 20 min Gotowanie 10 min Porcje 4 Składniki: - 1 cebula czerwona pokrojona w cząstki - 1 papryka czerwona pokrojona w grube cząstki (ok. 3 cm) - 1 papryka żółta pokrojona w grube cząstki (ok. 3 cm) - sól, pieprz do smaku - 4 łyżki oliwy z oliwek - 2 dojrzałe awokado pokrojone w grube półplastry - 2 łyżki soku z cytryny - 10 pomidorków koktajlowych pokrojonych na pół - 1 opakowanie sera feta - opakowanie Kamis Chrupiący mix do sałatek i zup grzanki z bazylia i czosnkiem 1. Cebulę i papryki oprósz solą, pieprzem, skrop 2 łyżkami oliwy, wymieszaj, a następnie piecz na grillu lub patelni ryflowanej ok. 10 min., wystudź. 2. Awokado skrop sokiem z cytryny, dodaj do grillowanych warzyw, dodaj pomidory, pozostałą oliwę, wymieszaj. 3. Na wierzch pokrusz fetę, przed podaniem posyp grzankami.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Opis produktu

Spróbuj też jako dodatek do zup


Dodatkowe informacje

Zainspiruj się na www.kamis.pl


Informacje dot. stylu życia

Nie zawiera oleju palmowego

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupiący mix do sałatek i zup

Wariant grzanki z bazylią i czosnkiem

Produkty z kategorii Grzanki i bruschetta

4.9
z 131 opinii
MARETTI Bruschetta o smaku pizzy 70 g

MARETTI

Bruschetta o smaku pizzy

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 146 opinii
MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą 70 g

MARETTI

Bruschetta z pomidorami i oliwą

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 106 opinii
MARETTI Bruschetta z pieczonym czosnkiem 70 g

MARETTI

Bruschetta z pieczonym czosnkiem

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 40 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki czosnkowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki czosnkowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 38 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki pomidorowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki pomidorowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 69 opinii
MARETTI Bruschetta śmietana i cebula 70 g

MARETTI

Bruschetta śmietana i cebula

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 38 opinii
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) 15 g

KAMIS

Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
346,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 88 opinii
MAMUT Grzanki pszenne 150 g

MAMUT

Grzanki pszenne

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 27 opinii
MAMUT Grzanki ziołowe 150 g

MAMUT

Grzanki ziołowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
MAMUT Grzanki czosnkowe 150 g

MAMUT

Grzanki czosnkowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Produkty marki KAMIS

5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 5 opinii
KAMIS Musztarda kremska (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda kremska (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 70 opinii
KAMIS Musztarda francuska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda francuska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 25 opinii
KAMIS Musztarda chrzanowa (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda chrzanowa (lekko ostra)

185 g
25,89 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store