Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Pieczywa chrupkie
Grzanki i bruschetta
MAMUT Grzanki pszenne
Grzanki pszenne MAMUT 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 88 opinii

MAMUT Grzanki pszenne

150 g
MAMUT
Polska

Cena8,99 zł
59,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

sposób na chrupiący dodatek

łagodny smak

mega chrupiące

idealne do sałatek


MAMUT Grzanki pszenne


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.10.2026
Dostępne warianty
MAMUT Grzanki ziołowe
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1662.00 kJ
19.8%
Wartość energetyczna (kcal)
394.00 kcal
19.7%
Tłuszcz (g)
6.70 g
9.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
69.00 g
26.5%
w tym cukry (g)
6.40 g
7.1%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
88 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
5%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Kruche dobrze
24.02.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ Pyszne
27.01.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakują dobrze jako dodatek du zupy-kremu :)
06.11.2024
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre kruche
29.07.2024
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre do sałatek i zup. Wygodne opakowanie.
13.03.2024
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne jako dodatek do zup-kremów. Produkt wysokiej jakości.
20.12.2023
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, do sałatki i do zup.
15.11.2023
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre kruche
02.10.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
11.09.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajne, tylko drogie
08.08.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
takie jak lubie
31.07.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Estetyczne, smaczne, fajnie chrupiące, świetne do zup i sałatek
29.07.2023
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Grzanki idealne są do zup jako wypełniacz a także do regulacji poziomu kwaskowatości
07.07.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry produkt
05.02.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne
26.09.2022
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
chrupkie i smaczne do zupy krem
12.07.2022
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko dojechało bez śladu pogniecenia.
17.06.2022
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przypominają mi smaki dzieciństwa.
31.05.2022
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszności same się polecają.
02.05.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała jakość i niedrogo. Jak widać można. Warto zamówić bo są naprawdę pyszne. Wszystko dotarło w dobrej formie. Szacun.
14.04.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
MAMUT
EAN:
5900697027685
Cena za kg:
59,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MAMUT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900697027685

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w opakowaniu zamkniętym, w suchym i zaciemnionym miejscu, z dala od źródeł ciepła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Poczęstuj się! Przepis na sałatkę z pomidorami i grzankami pszennymi Składniki: - sałata masłowa oraz rukola - 1 czerwona cebula - 1-2 czerwone pomidory - 1-2 żółte pomidory - 50 g grzanek pszennych - 2 łyżki oliwy - 1 łyżka miodu - 1 łyżka musztardy - sól, pieprz Przygotowanie: Sałatę masłową porwij i wymieszaj z rukolą, mieszankę wyłóż na talerz. Pomidory pokrój na ósemki, cebulę na piórka, umieść na salacie. Wymieszaj oliwę, miód, musztardę, sól oraz pieprz. Gotową sałatkę polej dressingiem i posyp grzankami pszennymi.


Informacje producenta

Marka

Mamut


Marka standaryzowana

MarkaMamut

Dodatkowe informacje

Po więcej przepisów i inspiracji kulinarnych zapraszamy na: www.mamutsa.pl www.fb.com/mamutpolska Instagram: mamut_polska


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Grzanki

Wariant pszenne

Produkty z kategorii Grzanki i bruschetta

4.9
z 131 opinii
MARETTI Bruschetta o smaku pizzy 70 g

MARETTI

Bruschetta o smaku pizzy

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 146 opinii
MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą 70 g

MARETTI

Bruschetta z pomidorami i oliwą

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 106 opinii
MARETTI Bruschetta z pieczonym czosnkiem 70 g

MARETTI

Bruschetta z pieczonym czosnkiem

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 69 opinii
MARETTI Bruschetta śmietana i cebula 70 g

MARETTI

Bruschetta śmietana i cebula

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 38 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki pomidorowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki pomidorowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 40 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki czosnkowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki czosnkowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 38 opinii
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) 15 g

KAMIS

Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
346,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 27 opinii
MAMUT Grzanki ziołowe 150 g

MAMUT

Grzanki ziołowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
MAMUT Grzanki pszenne 150 g

MAMUT

Grzanki pszenne

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 19 opinii
MAMUT Grzanki czosnkowe 150 g

MAMUT

Grzanki czosnkowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Produkty marki MAMUT

4.9
z 615 opinii
MAMUT Bułka tarta wrocławska 450 g

MAMUT

Bułka tarta wrocławska

450 g
12,87 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 100 opinii
MAMUT Sucharki bez dodatku cukrów 225 g

MAMUT

Sucharki bez dodatku cukrów

225 g
42,89 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 190 opinii
MAMUT Sucharki extra delikatesowe 230 g

MAMUT

Sucharki extra delikatesowe

230 g
41,70 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
MAMUT Grzanki ziołowe 150 g

MAMUT

Grzanki ziołowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
MAMUT Grzanki czosnkowe 150 g

MAMUT

Grzanki czosnkowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store