Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Pieczywa chrupkie
Mace i sucharki
MAMUT Sucharki bez dodatku cukrów
Sucharki bez dodatku cukrów MAMUT 225g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 100 opinii

MAMUT Sucharki bez dodatku cukrów

225 g
MAMUT

Cena9,65 zł
42,89 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sucharki bez dodatku cukrów marki Mamut to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu osobom będącym na diecie. Lekkostrawne, łagodne w smaku, niskokaloryczne i bez dodatku konserwantów doskonale nadają się jako dodatek do zdrowego odżywiania.

Sucharki zostały pozbawione sacharozy, czyli cukrów prostych. Jednak aby jeszcze bardziej zwiększyć jego jakość zrezygnowano również z chlorku sodu i zastąpiono go dietetyczną solą Salvita. Ponadto, w składzie zawarto również lecytynę, która pozytywnie wpływa na pamięć.

Bez wątpienia warto sięgnąć po sucharki, ponieważ:

  • Są niezwykle smaczne i chrupiące
  • Niskokaloryczne
  • Ekologiczne
  • Mają rewelacyjny skład

Cechy

nowe opakowanie - ten sam smak


MAMUT Sucharki bez dodatku cukrów


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.10.2026
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1661.00 kJ
19.8%
Wartość energetyczna (kcal)
393.00 kcal
19.7%
Tłuszcz (g)
7.10 g
10.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
68.00 g
26.2%
w tym cukry (g)
4.30 g
4.8%
Błonnik (g)
3.90 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
100 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne z dżemem.
17.05.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze przydatne, dobrze smakuja
05.02.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ Pyszne
27.01.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupiące i smaczne
09.09.2024
0
0
Barbara Suszczewska
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
05.02.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
22.01.2024
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
11.10.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie próbowałam
17.06.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardo dobra jakość
19.05.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupujemy te Sucharki od lat. Dobre jako przekąska, bez cukru.
14.03.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Kruche, jedne z lepszych na rynku
07.02.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre i bez cukru
23.12.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, bo bez cukru
19.09.2022
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość.
02.08.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszota!
30.07.2022
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkty godne polecenia, pyszne. Odpowiednie opakowanie dla takich produktów. Sprawdzone źródło, polecam.
31.05.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione.
24.04.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Potrafią dobrze pakować, polecam.
09.03.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam ! Pyszne!
07.03.2022
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak to wszystko cudownie pachnie i smakuje. Z przyjemnością zamawiam te produkty. Doskonale zabezpieczone produkty, polecam każdemu.
18.02.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,89 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
225 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
MAMUT
EAN:
5900697017501
Cena za kg:
42,89 zł/kg
Waga:
225 g
Marka:
MAMUT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900697017501

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w opakowaniu zamkniętym, w suchym i zaciemnionym miejscu, z dala od źródeł ciepła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

zrób chrupiący spód do ciasta Chrupiące ciacho bez pieczenia: Składniki: - 1 opakowanie Sucharków bez dodatku cukru 225 g - 350 g kremu czekoladowego - 1 kg jogurtu naturalnego - 160 g ksylitolu - 1 białko jaja - 25 g żelatyny - 150 ml gorącej wody do rozpuszczenia żelatyny - około 5 brzoskwiń lub nektarynek (bez skórki) - 2 galaretki w kolorze pomarańczowym - 800 ml gorącej wody do galaretek Wykonanie: 1. Sucharki pokruszyć w robocie kuchennym lub ręcznie. Dodać krem czekoladowy, wymieszać. Przełożyć na dno blaszki i docisnąć. 2. Jogurt wymieszać z ksylitolem, aż ten się rozpuści. Żelatynę rozpuścić w wodzie, ostudzić, połączyć z jogurtem. Białko jaja ubić na pianę, wymieszać z masą jogurtową. Wylać masę na sucharkowy spód. Wstawić do lodówki do stężenia. 3. Galaretki rozpuścić w wodzie i ostudzić. Na masę jogurtową wyłożyć pokrojone brzoskwinie, zalać galaretką. Wstawić do lodówki do całkowitego stężenia.


Informacje producenta

Marka

Mamut


Marka standaryzowana

MarkaMamut

Logotypy stron trzecich

Produkt Polski


O marce

Mamut - legenda z pieca rodem Czy wiesz, że we Wrocławiu widywano mamuty? To nie żart! W 1928 r. zainstalowano tu gigantyczne piece do wypieku chleba. Były tak wielkie, że zyskały przydomek - mamuty! I to właśnie od nich pochodzi nazwa naszej marki - Mamut. Od tamtej pory, dzięki mistrzowskiej tradycji piekarniczej i doświadczeniu przekazywanemu z pokolenia na pokolenie, tworzymy wypieki, które zachwycają smakiem i funkcjonalnością. Bo choć czasy się zmieniają, jakość Mamuta jest nie do ruszenia.


Oświadczenia żywieniowe

Sucharki bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sucharki

Wariant bez dodatku cukru


O producencie

Mamut Sp. z o.o. posiada certyfikat systemu jakości ISO 9001 ISO 22000

Produkty z kategorii Mace i sucharki

4.9
z 156 opinii
SANTE Maca tradycyjna 180 g

SANTE

Maca tradycyjna

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 74 opinii
SANTE Maca razowa 180 g

SANTE

Maca razowa

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.9
z 18 opinii
SONKO Maca tradycyjna 200 g

SONKO

Maca tradycyjna

200 g
39,75 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
5.0
z 100 opinii
MAMUT Sucharki bez dodatku cukrów 225 g

MAMUT

Sucharki bez dodatku cukrów

225 g
42,89 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 190 opinii
MAMUT Sucharki extra delikatesowe 230 g

MAMUT

Sucharki extra delikatesowe

230 g
41,70 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka

Produkty marki MAMUT

4.9
z 615 opinii
MAMUT Bułka tarta wrocławska 450 g

MAMUT

Bułka tarta wrocławska

450 g
12,87 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 190 opinii
MAMUT Sucharki extra delikatesowe 230 g

MAMUT

Sucharki extra delikatesowe

230 g
41,70 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
MAMUT Grzanki ziołowe 150 g

MAMUT

Grzanki ziołowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
MAMUT Grzanki pszenne 150 g

MAMUT

Grzanki pszenne

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 19 opinii
MAMUT Grzanki czosnkowe 150 g

MAMUT

Grzanki czosnkowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store