Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Bułka tarta
MAMUT Bułka tarta wrocławska
Bułka tarta wrocławska MAMUT 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 615 opinii

MAMUT Bułka tarta wrocławska

450 g
MAMUT

Cena5,79 zł
12,87 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Im lepsza bułka tarta, tym lepsze potrawy można z niej przygotować i co do tego nie mamy wątpliwości. Dlatego też, zamiast ryzykować, najlepiej jest zainwestować w zdrową MAMUT Bułka tarta wrocławska i tym samym zwiększyć szanse na udane wypieki. Dziękitej bułce o wiele łatwiej jest przygotować wiele potraw, co niewątpliwie docenią te osoby, które nie mają zbyt dużego talentu kulinarnego. Dla nich właśnie MAMUT Bułka tarta wrocławska będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie chłonie obcych zapachów, wydziela apetyczny aromat, nie przypala się, ma złocisty kolor. Zdecydowanie najlepsza.

Cechy

PCBC Certyfikat Q

Poznaj Dobrą Żywność

ze świeżego pieczywa pszennego


MAMUT Bułka tarta wrocławska


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.12.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1515.00 kJ
18.0%
Wartość energetyczna (kcal)
358.00 kcal
17.9%
Tłuszcz (g)
1.10 g
1.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
70.00 g
26.9%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
0.75 g
12.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
615 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
moja ulubiona
25.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza (moim subiektywnym zdaniem)
23.12.2025
1
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt
06.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
akurat tą bułkę lubię najbardziej do panierki
13.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Krótki skład, zapakowana w papier (nie plastik), dobrze się zamyka, nie przypala się. Doskonała jako sos polski i do zagęszczania.
17.09.2025
1
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna👍️
21.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
sprawdzona od lat, najlepsza
02.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mamut robi bułkę specjalną metodą ( wypiekają bułkę i ją mielą), to nie jest stare pieczywo, które przemielono na bułkę. Obecna granulacja jest jednak bardzo drobna, kiedyś były większe granulki. Tamtą bardziej mi się podobała
28.03.2025
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
11.03.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest drobno zmielona. w przypadku kotletów nie tworzy grubej warstwy tylko delikatną panierkę
02.12.2024
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzony produkt.polecam
18.11.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bułka jak wg mojego zdania pszenna, drobna, po opanierowaniu produktu, nie przypala się jak to niejednokrotnie bywa,że ledwo położy siepanierowany produkt na rozgrzanym tłuszczu to zaraz przypalona panierka .W tym przypadku tak się nie stało
29.10.2024
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt spełnia w 100% oczekiwania.
28.10.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrej jakości produkt.
02.10.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Witam, Produkty przyszły już na drugi dzień, o umówionej godzinie, Pan wstawił wszystko do przedpokoju, było szybko , grzecznie i miło. Produkty nie poniszczone ani uszkodzone, przyszło wszystko co zmówiłam. Jestem zadowolona i polecam innym, którzy nie mogą już dźwigać bo są chorzy lub starzy. Pozdrawiam
16.07.2024
0
1
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
myślałem, że będzie lepsza jakościowo, miałka jak pył, dużo bardziej wolę bułkę z firmy KUPIEC
31.05.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
co mozna napiasać o bułce? wszystko ok
11.03.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
super jak zawsze
08.03.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, drobną.
07.03.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
jak zwykle OK
05.02.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,87 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MAMUT
EAN:
5900697016566
Cena za kg:
12,87 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
MAMUT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900697016566

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: (data na wierzchu opakowania) Przechowywać w opakowaniu zamkniętym, w suchym i przewiewnym pomieszczeniu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier z odpowiedzialnych źródeł, FSC C126260


Informacje producenta

Marka

Mamut


Marka standaryzowana

MarkaMamut

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Bułka Tarta Wrocławska to produkt znany od lat. Swój niepowtarzalny smak i wyjątkową jakość zawdzięcza świeżo wypiekanemu pieczywu. To ważne, ponieważ w papierowej torebce znajdziesz tylko czysty produkt, bez żadnych dodatków. Dzięki temu podczas smażenia danie delikatnie się przyrumieni, tworząc chrupiącą i złocistą panierkę.


O marce

Zależy nam na środowisku, dlatego: - nasz produkt pakowany jest w papier, - do wydruku używamy naturalnych barwników opartych tylko na bazie wody, - w produkcji korzystamy z odnawialnych źródeł energii, bazujących na technologii fotowoltaicznej.


O producencie

- prosty skład: mąka, sól, drożdże - ze świeżego wypieku - bez substancji konserwujących - niezmienna receptura - wieloletnia tradycja wypieku - znak Poznaj Dobrą Żywność


Dodatkowe informacje

Druk farbami wodnymi


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bułka wrocławska tarta

Produkty z kategorii Bułka tarta

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 118 opinii
GOONG Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka) 200 g

GOONG

Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka)

200 g
32,45 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 48 opinii
BIO PLANET Bułka tarta BIO 250 g

BIO PLANET

Bułka tarta BIO

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
HOUSE OF ASIA Panierka Panko 200 g

HOUSE OF ASIA

Panierka Panko

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Bio raj Bułka tarta razowa BIO 500 g

BIO PLANET Bio raj

Bułka tarta razowa BIO

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 191 opinii
SCHULSTAD Bułka tarta 375 g

SCHULSTAD

Bułka tarta

375 g
11,60 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
SCHAR Pan Grati - bezglutenowa bułka tarta 300 g

SCHAR

Pan Grati - bezglutenowa bułka tarta

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
4.9
z 615 opinii
MAMUT Bułka tarta wrocławska 450 g

MAMUT

Bułka tarta wrocławska

450 g
12,87 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 10 opinii
KIKKOMAN Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka) 227 g

KIKKOMAN

Panko - bułka tarta typu japońskiego (panierka)

227 g
68,24 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026

Produkty marki MAMUT

5.0
z 100 opinii
MAMUT Sucharki bez dodatku cukrów 225 g

MAMUT

Sucharki bez dodatku cukrów

225 g
42,89 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 190 opinii
MAMUT Sucharki extra delikatesowe 230 g

MAMUT

Sucharki extra delikatesowe

230 g
41,70 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
MAMUT Grzanki ziołowe 150 g

MAMUT

Grzanki ziołowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
MAMUT Grzanki pszenne 150 g

MAMUT

Grzanki pszenne

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 19 opinii
MAMUT Grzanki czosnkowe 150 g

MAMUT

Grzanki czosnkowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store