Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Pieczywa chrupkie
Grzanki i bruschetta
MAMUT Grzanki czosnkowe
Grzanki czosnkowe MAMUT 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 19 opinii

MAMUT Grzanki czosnkowe

150 g
MAMUT
Polska

Cena8,79 zł
58,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

sposób na chrupiący dodatek

z aromatycznym czosnkiem niedźwiedzim

mega chrupiące

idealne do sałatek


MAMUT Grzanki czosnkowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.10.2026
Dostępne warianty
MAMUT Grzanki ziołowe
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1653.00 kJ
19.7%
Wartość energetyczna (kcal)
392.00 kcal
19.6%
Tłuszcz (g)
7.40 g
10.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
66.00 g
25.4%
w tym cukry (g)
5.30 g
5.9%
Błonnik (g)
4.70 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygodna alternatywa dla domowych grzanek.
05.03.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie ma nigdzie lepszych, sprawdźcie sami.
02.05.2022
0
0
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne połączenie doskonałego smaku i jakości. Regularnie zamawiam te produkty bo u nas szybko schodzą. Lubię takie opakowania. Super.
28.03.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyroby są smaczne, dobre jakościowo, rekomenduję.
01.03.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.01.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
58,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
MAMUT
EAN:
5900697027722
Cena za kg:
58,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MAMUT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900697027722

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w opakowaniu zamkniętym, w suchym i zaciemnionym miejscu, z dala od źródeł ciepła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Poczęstuj się! Przepis na sałatkę z krewetkami i grzankami czosnkowymi Składniki: - sałata masłowa - kiełki np. z rzodkiewki, brokuła - 1 awokado - 5-6 pomidorków koktajlowych - 5-6 sztuk krewetek - 50 g grzanek czosnkowych - 1 ząbek czosnku - 1 łyżka masła + 1 łyżka oliwy do smażenia - 2-3 łyżki oliwy do dressingu - 3 łyżki soku z cytryny - 1 łyżeczka pieprzu ziołowego - 1/2 łyżeczki słodkiej papryki w proszku - sól, pieprz Przygotowanie: Awokado pokrój w plasterki. Pomidorki pokrój na połówki. Porwij sałatę oraz dodaj kiełki, wyłóż na talerz. Dodaj pomidorki i awokado. Oczyszczone krewetki usmaż na maśle i oliwie wraz z posiekanym ząbkiem czosnku. Składniki ułóż na sałacie. Wymieszaj pozostałą oliwę, sok z cytryny, pieprz ziołowy, paprykę w proszku, szczyptę soli oraz pieprz. Gotową sałatkę polej dressingiem i posyp grzankami czosnkowymi.


Informacje producenta

Marka

Mamut


Marka standaryzowana

MarkaMamut

Dodatkowe informacje

Po więcej przepisów i inspiracji kulinarnych zapraszamy na: www.mamutsa.pl www.fb.com/mamutpolska Instagram: mamut_polska


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Grzanki

Wariant czosnkowe

Produkty z kategorii Grzanki i bruschetta

4.9
z 131 opinii
MARETTI Bruschetta o smaku pizzy 70 g

MARETTI

Bruschetta o smaku pizzy

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 146 opinii
MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą 70 g

MARETTI

Bruschetta z pomidorami i oliwą

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 106 opinii
MARETTI Bruschetta z pieczonym czosnkiem 70 g

MARETTI

Bruschetta z pieczonym czosnkiem

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 40 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki czosnkowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki czosnkowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 38 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki pomidorowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki pomidorowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 69 opinii
MARETTI Bruschetta śmietana i cebula 70 g

MARETTI

Bruschetta śmietana i cebula

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 38 opinii
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) 15 g

KAMIS

Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
346,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 88 opinii
MAMUT Grzanki pszenne 150 g

MAMUT

Grzanki pszenne

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 27 opinii
MAMUT Grzanki ziołowe 150 g

MAMUT

Grzanki ziołowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
MAMUT Grzanki czosnkowe 150 g

MAMUT

Grzanki czosnkowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Produkty marki MAMUT

4.9
z 615 opinii
MAMUT Bułka tarta wrocławska 450 g

MAMUT

Bułka tarta wrocławska

450 g
12,87 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 100 opinii
MAMUT Sucharki bez dodatku cukrów 225 g

MAMUT

Sucharki bez dodatku cukrów

225 g
42,89 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 190 opinii
MAMUT Sucharki extra delikatesowe 230 g

MAMUT

Sucharki extra delikatesowe

230 g
41,70 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
MAMUT Grzanki pszenne 150 g

MAMUT

Grzanki pszenne

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 27 opinii
MAMUT Grzanki ziołowe 150 g

MAMUT

Grzanki ziołowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store