Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Warzywny
NATURAVENA Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO
Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO NATURAVENA 66g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

NATURAVENA Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO

66 g
NATURAVENA
Niemcy

Cena5,49 zł
83,18 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.07.2027
Dostępne warianty
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Zenobia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
66 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
NATURAVENA
EAN:
5902367409777
Cena za kg:
83,18 zł/kg
Waga:
66 g
Marka:
NATURAVENA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902367409777

Produkty z kategorii Warzywny

5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
KRAKUS Bulion warzywny (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion warzywny (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 72 opinii
ALCE NERO Bulion warzywny (10 kostek) BIO 100 g

ALCE NERO

Bulion warzywny (10 kostek) BIO

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 113 opinii
VEGETA NATUR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 15 opinii
NATURAVENA Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO

66 g
83,18 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 12 opinii
STAR Bulion warzywny 1 kg

STAR

Bulion warzywny

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 12 opinii
KUCHAREK Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy 60 g

KUCHAREK

Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy

60 g
29,83 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 19 opinii
EUREKO Bulion warzywny (10 kostek) bezglutenowy BIO 100 g

EUREKO

Bulion warzywny (10 kostek) bezglutenowy BIO

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
4.9
z 18 opinii
KNORR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

KNORR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 41 opinii
WINIARY Bulion warzywny (12 kostek) 120 g

WINIARY

Bulion warzywny (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 4 opinii
ANETO Bulion warzywny (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion warzywny (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
MOG Rosół warzywny z shiitake 500 ml

MOG

Rosół warzywny z shiitake

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KNORR Bulionetka warzywna (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka warzywna (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Produkty marki NATURAVENA

4.9
z 28 opinii

19% taniej

NATURAVENA Mąka migdałowa 250 g

NATURAVENA

Mąka migdałowa

250 g
61,16 zł/kg
Cena promocyjna15,29 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 20 opinii

18% taniej

NATURAVENA Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru) 340 g

NATURAVENA

Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru)

340 g
23,50 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
NATURAVENA Hummus z oliwkami BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z oliwkami BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
4.8
z 16 opinii
NATURAVENA Hummus z papryką BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z papryką BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
5.0
z 7 opinii
Nowość
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 22 opinii
NATURAVENA Ciecierzyca BIO 400 g

NATURAVENA

Ciecierzyca BIO

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 25 opinii
NATURAVENA Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO 1 l

NATURAVENA

Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2027
5.0
z 17 opinii
NATURAVENA Tahini (pasta sezamowa) 185 g

NATURAVENA

Tahini (pasta sezamowa)

185 g
69,14 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.9
z 17 opinii
NATURAVENA Musli orzechowe BIO 300 g

NATURAVENA

Musli orzechowe BIO

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.4
z 25 opinii
NATURAVENA Chleb ciemny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb ciemny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.5
z 12 opinii
NATURAVENA Chleb jasny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb jasny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii

26% taniej

NATURAVENA Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania) 500 g

NATURAVENA

Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania)

500 g
39,78 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store