Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Ciecierzyca i soczewica
Ciecierzyca
NATURAVENA Ciecierzyca BIO
Ciecierzyca BIO NATURAVENA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

NATURAVENA Ciecierzyca BIO

400 g
NATURAVENA
Polska

Cena6,19 zł
15,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2028
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt
19.03.2026
0
0
Zdzisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Siegmar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
NATURAVENA
EAN:
5906750251158
Cena za kg:
15,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
NATURAVENA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5906750251158

Produkty z kategorii Ciecierzyca i soczewica

4.9
z 158 opinii
ROLNIK Cieciorka konserwowa 400 g

ROLNIK

Cieciorka konserwowa

400 g
8,13 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 56 opinii
Nowość
PLAZA DEL SOL Ciecierzyca 540 g

PLAZA DEL SOL

Ciecierzyca

540 g
18,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030
4.9
z 72 opinii
METELLIANA Ciecierzyca 400 g

METELLIANA

Ciecierzyca

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 34 opinii
BONDUELLE Cieciorka (chrupka i pożywna) 310 g

BONDUELLE

Cieciorka (chrupka i pożywna)

310 g
25,13 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
5.0
z 36 opinii
ALCE NERO Ciecierzyca w zalewie BIO 300 g

ALCE NERO

Ciecierzyca w zalewie BIO

300 g
39,30 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
5.0
z 51 opinii
BONDUELLE Cieciorka (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Cieciorka (2x80g)

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 22 opinii
NATURAVENA Ciecierzyca BIO 400 g

NATURAVENA

Ciecierzyca BIO

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Ciecierzyca BIO 400 g

BIO PLANET

Ciecierzyca BIO

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Ciecierzyca BIO 1 kg

BIO PLANET

Ciecierzyca BIO

1 kg
21,99 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki NATURAVENA

4.9
z 28 opinii

19% taniej

NATURAVENA Mąka migdałowa 250 g

NATURAVENA

Mąka migdałowa

250 g
61,16 zł/kg
Cena promocyjna15,29 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 20 opinii

18% taniej

NATURAVENA Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru) 340 g

NATURAVENA

Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru)

340 g
23,50 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
NATURAVENA Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO 1 l

NATURAVENA

Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2027
4.9
z 15 opinii
NATURAVENA Hummus z oliwkami BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z oliwkami BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
4.8
z 16 opinii
NATURAVENA Hummus z papryką BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z papryką BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
5.0
z 15 opinii
NATURAVENA Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO

66 g
83,18 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 7 opinii
Nowość
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 17 opinii
NATURAVENA Tahini (pasta sezamowa) 185 g

NATURAVENA

Tahini (pasta sezamowa)

185 g
69,14 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.9
z 17 opinii
NATURAVENA Musli orzechowe BIO 300 g

NATURAVENA

Musli orzechowe BIO

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.4
z 25 opinii
NATURAVENA Chleb ciemny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb ciemny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.5
z 12 opinii
NATURAVENA Chleb jasny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb jasny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii

26% taniej

NATURAVENA Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania) 500 g

NATURAVENA

Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania)

500 g
39,78 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store