Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane chleby
Bezglutenowe
NATURAVENA Chleb ciemny bezglutenowy
Chleb ciemny bezglutenowy NATURAVENA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 25 opinii

NATURAVENA Chleb ciemny bezglutenowy

200 g
NATURAVENA
Polska

Cena10,49 zł
52,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
NATURAVENA Chleb jasny bezglutenowy
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
60%
4
24%
3
8%
2
8%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb ma suchą, „piaskową” konsystencję. Wolę bardziej wilgotne wypieki.
19.05.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Taki sam chleb w Aldi w tej samej cenie jest daw razy większy
18.05.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Za suchy
11.12.2024
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiepski smak i zapach
21.03.2024
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Jabłka w dobrym stanie. Poza tym smaczne, kruche.
12.02.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.09.2025
0
0
Yohei
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
SUSAN
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.04.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.11.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.09.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
NATURAVENA
EAN:
5902367401566
Cena za kg:
52,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
NATURAVENA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902367401566

Produkty z kategorii Bezglutenowe

4.9
z 34 opinii
SCHAR Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
SCHAR Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty 250 g

SCHAR

Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 127 opinii
SCHAR Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
SCHAR Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy 240 g

SCHAR

Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
SCHAR Maestro classic - chleb biały bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro classic - chleb biały bezglutenowy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
FOODS BY ANN Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
FOODS BY ANN Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
SCHAR Ciabatta - bezglutenowe bułki do zapiekania 200 g

SCHAR

Ciabatta - bezglutenowe bułki do zapiekania

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SCHAR Bezglutenowa focaccia z rozmarynem 200 g

SCHAR

Bezglutenowa focaccia z rozmarynem

200 g
81,45 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
SCHAR Maestro vital - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy 350 g

SCHAR

Maestro vital - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy

350 g
48,54 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SCHAR Pain Campagnard aux graines - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pain Campagnard aux graines - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.4
z 25 opinii
NATURAVENA Chleb ciemny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb ciemny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.5
z 12 opinii
NATURAVENA Chleb jasny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb jasny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SCHAR Pain brioche chleb słodki bezglutenowy 370 g

SCHAR

Pain brioche chleb słodki bezglutenowy

370 g
47,54 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SCHAR Sauerteigbrot - Chleb na zakwasie bezglutenowy 240 g

SCHAR

Sauerteigbrot - Chleb na zakwasie bezglutenowy

240 g
83,13 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka

Produkty marki NATURAVENA

4.9
z 28 opinii

19% taniej

NATURAVENA Mąka migdałowa 250 g

NATURAVENA

Mąka migdałowa

250 g
61,16 zł/kg
Cena promocyjna15,29 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 20 opinii

18% taniej

NATURAVENA Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru) 340 g

NATURAVENA

Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru)

340 g
23,50 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
NATURAVENA Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO 1 l

NATURAVENA

Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2027
4.9
z 15 opinii
NATURAVENA Hummus z oliwkami BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z oliwkami BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
4.8
z 16 opinii
NATURAVENA Hummus z papryką BIO 185 g

NATURAVENA

Hummus z papryką BIO

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
5.0
z 22 opinii
NATURAVENA Ciecierzyca BIO 400 g

NATURAVENA

Ciecierzyca BIO

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 15 opinii
NATURAVENA Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO

66 g
83,18 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 7 opinii
Nowość
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 17 opinii
NATURAVENA Tahini (pasta sezamowa) 185 g

NATURAVENA

Tahini (pasta sezamowa)

185 g
69,14 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.9
z 17 opinii
NATURAVENA Musli orzechowe BIO 300 g

NATURAVENA

Musli orzechowe BIO

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.5
z 12 opinii
NATURAVENA Chleb jasny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb jasny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii

26% taniej

NATURAVENA Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania) 500 g

NATURAVENA

Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania)

500 g
39,78 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store