Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane chleby
Bezglutenowe
SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy
Maestro cereale  chleb wieloziarnisty bezglutenowy SCHAR 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy

300 g
SCHAR
Niemcy

Cena16,99 zł
56,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Opracowany specjalnie dla osób nietolerujących glutenu.


SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
SCHAR Maestro classic - chleb biały bezglutenowy
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1078.00 kJ
12.8%
Wartość energetyczna (kcal)
256.00 kcal
12.8%
Tłuszcz (g)
6.20 g
8.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
41.00 g
15.8%
w tym cukry (g)
5.80 g
6.4%
Błonnik (g)
8.70 g
Białko (g)
4.40 g
8.8%
Sól (g)
0.91 g
15.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, mięciutkie pieczywo.
18.01.2024
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
17.02.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Frisco ma bardzo szeroki wybór chlebów.
02.06.2022
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Yuliya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.12.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
56,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SCHAR
EAN:
8008698007389
Cena za kg:
56,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
SCHAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8008698007389

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu opakowanie należy ponownie zamknąć, a chleb spożyć w ciągu kilku dni lub natychmiast zamrozić.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - IT-016-279


Informacje producenta

Marka

Schär


Marka standaryzowana

MarkaSchär

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Green Dot


Opis produktu

Opracowany specjalnie dla osób nietolerujących glutenu.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wieloziarnisty chleb bezglutenowy

Produkty z kategorii Bezglutenowe

4.9
z 58 opinii
SCHAR Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty 250 g

SCHAR

Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
SCHAR Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.9
z 127 opinii
SCHAR Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
SCHAR Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy 240 g

SCHAR

Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
SCHAR Maestro classic - chleb biały bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro classic - chleb biały bezglutenowy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
FOODS BY ANN Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
FOODS BY ANN Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
SCHAR Ciabatta - bezglutenowe bułki do zapiekania 200 g

SCHAR

Ciabatta - bezglutenowe bułki do zapiekania

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SCHAR Bezglutenowa focaccia z rozmarynem 200 g

SCHAR

Bezglutenowa focaccia z rozmarynem

200 g
81,45 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
SCHAR Maestro vital - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy 350 g

SCHAR

Maestro vital - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy

350 g
48,54 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SCHAR Pain Campagnard aux graines - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pain Campagnard aux graines - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.4
z 25 opinii
NATURAVENA Chleb ciemny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb ciemny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.5
z 12 opinii
NATURAVENA Chleb jasny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb jasny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SCHAR Pain brioche chleb słodki bezglutenowy 370 g

SCHAR

Pain brioche chleb słodki bezglutenowy

370 g
47,54 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SCHAR Sauerteigbrot - Chleb na zakwasie bezglutenowy 240 g

SCHAR

Sauerteigbrot - Chleb na zakwasie bezglutenowy

240 g
83,13 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka

Produkty marki SCHAR

5.0
z 63 opinii
SCHAR Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g) 300 g

SCHAR

Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g)

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 35 opinii
SCHAR Precelki bezglutenowe 60 g

SCHAR

Precelki bezglutenowe

60 g
83,17 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.8
z 52 opinii
SCHAR Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.) 160 g

SCHAR

Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.)

160 g
90,56 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
SCHAR Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty 250 g

SCHAR

Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
SCHAR Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.9
z 127 opinii
SCHAR Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
SCHAR Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy 240 g

SCHAR

Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
SCHAR Mąka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

SCHAR

Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 30 opinii
SCHAR Maestro classic - chleb biały bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro classic - chleb biały bezglutenowy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
SCHAR Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa 65 g

SCHAR

Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa

65 g
92,15 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
SCHAR Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy 35 g

SCHAR

Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 9 opinii
SCHAR Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.7
z 3 opinii
SCHAR Makaron penne (rurki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron penne (rurki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
4.9
z 43 opinii
SCHAR Pan Grati - bezglutenowa bułka tarta 300 g

SCHAR

Pan Grati - bezglutenowa bułka tarta

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store