Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Długi
Spaghetti
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy
Makaron spaghetti bezglutenowy SCHAR 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
SCHAR
Włochy

Cena7,19 zł
28,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 13.11.2027
Dostępne warianty
SCHAR Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SCHAR
EAN:
8008698010037
Cena za kg:
28,76 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
SCHAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8008698010037

Produkty z kategorii Długi

5.0
z 244 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 58 opinii
BARILLA Makaron spaghettini 500 g

BARILLA

Makaron spaghettini

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
4.8
z 25 opinii
BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
5.0
z 224 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 41 opinii
RUMMO Makaron spaghetti grossi 500 g

RUMMO

Makaron spaghetti grossi

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
4.9
z 34 opinii
RANA Makaron Spaghetti (świeży) 250 g

RANA

Makaron Spaghetti (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 51 opinii
ZŁOTY ŁAN Makaron spaghetti 400 g

ZŁOTY ŁAN

Makaron spaghetti

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
4.9
z 26 opinii
SAM MILLS Makaron spaghetti bezglutenowy 500 g

SAM MILLS

Makaron spaghetti bezglutenowy

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.9
z 35 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron spaghetti 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron spaghetti

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2029
4.6
z 14 opinii
GRANORO Makaron spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron spaghetti BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.9
z 9 opinii
DIET FOOD Makaron konjac spaghetti bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 7 opinii
DOLCE&GABBANA Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.) 500 g

DOLCE&GABBANA

Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.9
z 8 opinii
BETTER THAN FOODS Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO 385 g

BETTER THAN FOODS

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO

385 g
25,43 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 4 opinii
MAXSPORT Makaron proteinowy spaghetti (z soi i czerwonej fasoli adżuki) bezglutenowy BIO 200 g

MAXSPORT

Makaron proteinowy spaghetti (z soi i czerwonej fasoli adżuki) bezglutenowy BIO

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027

Produkty marki SCHAR

5.0
z 63 opinii
SCHAR Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g) 300 g

SCHAR

Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g)

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 35 opinii
SCHAR Precelki bezglutenowe 60 g

SCHAR

Precelki bezglutenowe

60 g
83,17 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.8
z 52 opinii
SCHAR Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.) 160 g

SCHAR

Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.)

160 g
90,56 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
SCHAR Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
SCHAR Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty 250 g

SCHAR

Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 127 opinii
SCHAR Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
SCHAR Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy 240 g

SCHAR

Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
SCHAR Maestro classic - chleb biały bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro classic - chleb biały bezglutenowy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
SCHAR Mąka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

SCHAR

Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 24 opinii
SCHAR Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa 65 g

SCHAR

Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa

65 g
92,15 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
SCHAR Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy 35 g

SCHAR

Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
SCHAR Pan Grati - bezglutenowa bułka tarta 300 g

SCHAR

Pan Grati - bezglutenowa bułka tarta

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
5.0
z 16 opinii
SCHAR Ciabatta - bezglutenowe bułki do zapiekania 200 g

SCHAR

Ciabatta - bezglutenowe bułki do zapiekania

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 9 opinii
SCHAR Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store