Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Długi
Spaghetti
MAKARONY POLSKIE Makaron spaghetti
Makaron spaghetti MAKARONY POLSKIE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

MAKARONY POLSKIE Makaron spaghetti

400 g
MAKARONY POLSKIE
Polska

Cena4,79 zł
11,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

zawsze w domu!

al dente 6 min

klasycznie 8 min


MAKARONY POLSKIE Makaron spaghetti


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.02.2029
Dostępne warianty
MAKARONY POLSKIE Makaron pióra
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1516.00 kJ
18.0%
Wartość energetyczna (kcal)
358.00 kcal
17.9%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
73.00 g
28.1%
w tym cukry (g)
5.20 g
5.8%
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybko się rozgotowuje i rozpada
23.06.2025
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2026
0
0
jakubgrubbakb
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Kaja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Kaja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Vel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MAKARONY POLSKIE SPÓ
Marka:
MAKARONY POLSKIE
EAN:
5906940003000
Cena za kg:
11,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MAKARONY POLSKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAKARONY POLSKIE SPÓ
EAN:
5906940003000

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Zagotować wodę z dodatkiem soli w proporcji 1 litr wody na 100 g makaronu. Do gotującej wody wrzucać stopniowo makaron, nie przerywając wrzenia. Gotować 6-8 minut na słabym ogniu, od czasu do czasu mieszając. Po ugotowaniu makaron odcedzić, spłukać wodą i podawać.


Przechowywanie

Przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i zacienionym.


Informacje producenta

Marka

Makarony Polskie


Marka standaryzowana

MarkaMakarony Polskie

O marce

Dobry wybór! Wybrałaś Makarony Polskie, a my każdego dnia dokładamy starań, aby to zawsze był dobry wybór. Ulepszona receptura sprawia, że makaron po ugotowaniu wybornie smakuje, zachowuje apetyczny kolor, jest elastyczny i nie skleja się. Makarony Polskie sprawdzają się w każdej Twojej potrawie. A co najważniejsze - to Ty decydujesz, jak je ugotujesz - klasycznie czy al dente. Makarony Polskie powstają dla Ciebie na pięknym Podkarpaciu. Wspieraj polskie produkty!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant spaghetti

Produkty z kategorii Długi

5.0
z 244 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
4.8
z 25 opinii
BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 58 opinii
BARILLA Makaron spaghettini 500 g

BARILLA

Makaron spaghettini

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 41 opinii
RUMMO Makaron spaghetti grossi 500 g

RUMMO

Makaron spaghetti grossi

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 224 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
5.0
z 41 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 34 opinii
RANA Makaron Spaghetti (świeży) 250 g

RANA

Makaron Spaghetti (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
SAM MILLS Makaron spaghetti bezglutenowy 500 g

SAM MILLS

Makaron spaghetti bezglutenowy

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.9
z 51 opinii
ZŁOTY ŁAN Makaron spaghetti 400 g

ZŁOTY ŁAN

Makaron spaghetti

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.6
z 14 opinii
GRANORO Makaron spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron spaghetti BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.9
z 35 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron spaghetti 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron spaghetti

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2029
4.9
z 9 opinii
DIET FOOD Makaron konjac spaghetti bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 7 opinii
DOLCE&GABBANA Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.) 500 g

DOLCE&GABBANA

Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.9
z 8 opinii
BETTER THAN FOODS Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO 385 g

BETTER THAN FOODS

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO

385 g
25,43 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 4 opinii
MAXSPORT Makaron proteinowy spaghetti (z soi i czerwonej fasoli adżuki) bezglutenowy BIO 200 g

MAXSPORT

Makaron proteinowy spaghetti (z soi i czerwonej fasoli adżuki) bezglutenowy BIO

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027

Produkty marki MAKARONY POLSKIE

4.9
z 65 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron świderki 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron świderki

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029
4.9
z 38 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron pióra 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron pióra

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store