Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Długi
Spaghetti
LUBELLA Makaron spaghetti
Makaron spaghetti LUBELLA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 244 opinii

LUBELLA Makaron spaghetti

400 g
LUBELLA
Polska

4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (11% taniej)
14,97 zł/kg
5,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (35% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Polska Marka


LUBELLA Makaron spaghetti


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2029
Dostępne warianty
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g
3,89 zł/szt. kupując 2 szt.
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1487.00 kJ
17.7%
Wartość energetyczna (kcal)
351.00 kcal
17.6%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
70.00 g
26.9%
w tym cukry (g)
4.20 g
4.7%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
244 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedyny jaki jest w mojej kuchni od lat
13.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
uważam za najlepszy makaron
03.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze dobry
11.09.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
spaghetti z tego makaronu jest prawie takie jak oryginalne, włoskie
22.08.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię makarony Lubella przeważnie kupuję makaron tej firmy
15.05.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny produkt 😁
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049823002
Cena za kg:
9,72 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049823002

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Jak ugotować makaron? Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l posolonej wody. Wrzuć makaron, gotuj 7-9 minut, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedź.


Przechowywanie

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepis dla Ciebie! Makaron z kurczakiem i brokułami Składniki: makaron Lubella Spaghetti 200 g pierś z kurczaka 200 g brokuł 200 g pomidorki koktajlowe 200 g świeża bazylia Dodatkowo: łyżka oleju rzepakowego, sól i pieprz Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Pierś z kurczaka usmaż na patelni z odrobiną oleju, następnie pokrój ją na mniejsze kawałki. Na tej samej patelni podsmaż pomidorki. Brokuł pokrój na mniejsze kawałki i ugotuj. Połącz i ciesz się smakiem! Warzywa i kurczaka wymieszaj z makaronem, całość dopraw solą, pieprzem i świeżymi listkami bazylii. Smacznego! Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 25 min


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

O marce

Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża


Dodatkowe informacje

więcej inspiracji na: Uwielbiam.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant spaghetti

Produkty z kategorii Długi

5.0
z 244 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
4.8
z 25 opinii
BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 58 opinii
BARILLA Makaron spaghettini 500 g

BARILLA

Makaron spaghettini

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 41 opinii
RUMMO Makaron spaghetti grossi 500 g

RUMMO

Makaron spaghetti grossi

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 224 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
5.0
z 41 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 34 opinii
RANA Makaron Spaghetti (świeży) 250 g

RANA

Makaron Spaghetti (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
SAM MILLS Makaron spaghetti bezglutenowy 500 g

SAM MILLS

Makaron spaghetti bezglutenowy

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.9
z 51 opinii
ZŁOTY ŁAN Makaron spaghetti 400 g

ZŁOTY ŁAN

Makaron spaghetti

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.6
z 14 opinii
GRANORO Makaron spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron spaghetti BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.9
z 35 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron spaghetti 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron spaghetti

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2029
4.9
z 9 opinii
DIET FOOD Makaron konjac spaghetti bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 7 opinii
DOLCE&GABBANA Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.) 500 g

DOLCE&GABBANA

Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.9
z 8 opinii
BETTER THAN FOODS Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO 385 g

BETTER THAN FOODS

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO

385 g
25,43 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 4 opinii
MAXSPORT Makaron proteinowy spaghetti (z soi i czerwonej fasoli adżuki) bezglutenowy BIO 200 g

MAXSPORT

Makaron proteinowy spaghetti (z soi i czerwonej fasoli adżuki) bezglutenowy BIO

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027

Produkty marki LUBELLA

4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 95 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 84 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 81 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store