Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Pełnoziarnisty
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)
Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) Pełne Ziarno LUBELLA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

21% taniej

5.0
z 68 opinii

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
LUBELLA
Polska

Cena promocyjna4,75 zł
11,88 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (21% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Makaron Lubella Pełne Ziarno to doskonały wybór do dań obiadowych, szybkich lunchy i podczas przygotowania sycącej kolacji. Jego forma to pióra, dlatego wspaniale łączy się z sosami, którymi smakowicie się wypełnia. Sprawdzi się również w zapiekankach, zupach i daniach jednogarnkowych. Jest wszechstronny i bardzo łatwy w przygotowaniu. Makaron Lubella Pełne Ziarnojest zdrowym i sycącym dodatkiem zawierającym wysokiej jakości węglowodany. Powstaje z całych ziaren, dlatego jest bogatym źródłem błonnika i innych, cennych składników odżywczych. Ma fantastyczny smak. Wybierając makaron z pełnego ziarna dbamy o naszą dietę i formę. Źródło błonnika i długo przyswajanych węglowodanów.


Cechy

100% pełne ziarno

lepszy smak

Polski Producent


LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Dostępne warianty
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1547.00 kJ
18.4%
Wartość energetyczna (kcal)
366.00 kcal
18.3%
Tłuszcz (g)
3.30 g
4.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
66.00 g
25.4%
w tym cukry (g)
1.90 g
2.1%
Błonnik (g)
3.90 g
Białko (g)
16.00 g
32.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Miedź (mg)
0.40 mg
36.4%
Żelazo (mg)
4.30 mg
29.9%
Magnez (mg)
82.00 mg
21.8%
Mangan (mg)
1.70 mg
85.0%
Fosfor (mg)
350.00 mg
50.0%
Cynk (mg)
3.20 mg
32.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
11,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049011294
Cena za kg:
11,88 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049011294

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak ugotować makaron? Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l wody. Możesz posolić. Wrzuć makaron, gotuj 6-8 minut, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedź.


Przechowywanie

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Instrukcje dotyczące przygotowania

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia)
Jak ugotować makaron? Zagotuj wodę, 1 l na 100 g makaronu. Posól według uznania. Do gotującej się wody wrzuć porcję Makaronu Lubella. Gotuj 7-8 minut. Od czasu do czasu zamieszaj. Ugotowany makaron odcedź.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepis dla Ciebie! Makaron z pieczonym łososiem i szpinakiem Składniki: makaron Lubella Pełne Ziarno Pióra 200 g łosoś filet 250 g połowa cytryny 2 garści świeżego szpinaku Dodatkowo 2 łyżki oliwy, koperek Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 35 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Łososia natrzyj oliwą i obłóż plasterkami cytryny. Teraz pieczenie! Piecz łososia przez 15 minut w 180°C. Połącz i ciesz się smakiem! Upieczonego łososia pokrój na mniejsze kawałki i podaj z makaronem i szpinakiem. Posyp koperkiem. Smacznego!


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

Podmarka

Podmarka Pełne Ziarno


Opis produktu

Dlaczego nasz makaron smakuje tak dobrze? Dzięki specjalnemu procesowi mielenia ziarna, nasz makaron ma jaśniejszy kolor i lepszy, delikatniejszy smak. Spróbuj! Miedź i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Fosfor, mangan i magnez przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Wszytko to znajdziesz w każdej porcji makaronu Pełne Ziarno. Zgodnie z obowiązującą piramidą żywieniową, produkty pełnoziarniste to ważna część właściwie zbilansowanej diety. Spożywając 1 porcję (100 g) ugotowanego produktu dziennie dostarczasz organizmowi fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan, które pozwolą na uzyskanie deklarowanego efektu zdrowotnego. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia wpływają pozytywnie na zdrowie.


O marce

Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża


Dodatkowe informacje

więcej inspiracji na: Uwielbiam.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant pióra

Produkty z kategorii Pełnoziarnisty

4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 85 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 60 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 16 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - świdry 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - świdry

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 17 opinii
BARILLA Integrale Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.8
z 26 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti Integrale - spaghetti pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti Integrale - spaghetti pełnoziarniste

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
4.9
z 14 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle Integrale - kokardki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle Integrale - kokardki pełnoziarniste

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029
5.0
z 10 opinii
BARILLA Integrale Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 58 opinii
NOVELLE Makaron razowy - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - świderki

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
5.0
z 31 opinii
NOVELLE Makaron razowy - spaghetti 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - spaghetti

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
5.0
z 23 opinii
ALCE NERO Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO 250 g

ALCE NERO

Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 21 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty mezze penne rigate (pióra) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty mezze penne rigate (pióra) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.9
z 14 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty fusilli (świderki) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty fusilli (świderki) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028
5.0
z 7 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty spaghetti BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 24 opinii
NOVELLE Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2028

Produkty marki LUBELLA

4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
20,98 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 96 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 105 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane klasyczne

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 85 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 81 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store