Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki śniadaniowe
Kukurydziane
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne
Płatki śniadaniowe kukurydziane Corn Flakes Corn Flakes LUBELLA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 105 opinii

LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne

500 g
LUBELLA
1 szt.9 szt.

Cena10,99 zł
21,98 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Corn Flakes Lubella sprawdzą się doskonale jako pomysł na śniadanie! Z produktami mlecznymi takimi jak jogurt naturalny, jogurt grecki, mleko, kefir czy maślanka będą nie tylko smakowały wyśmienicie, ale dodadzą mnóstwo energii na cały nadchodzący dzień. Corn Flakes Lubella to płatki wyprodukowane z najwyższej jakości kukurydzy, dzięki czemu są chrupkie i wyraziste w smaku. Lubella po raz kolejny proponuje nam rozwiązanie w postaci opakowania strunowego, które pomaga zachować świeżość i chrupkość produktu na dłużej. Corn Flakes Lubella sprawdzą się także do wielu panierek do mięs oraz warzyw.


Cechy

prosty skład! stawiamy na to, co najlepsze z kukurydzy

źródło błonnika

wyselekcjonowane i sprawdzone składniki

super chrupkie!

źródło fosforu

Polski Producent


LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1659.00 kJ
19.8%
Wartość energetyczna (kcal)
391.00 kcal
19.6%
Tłuszcz (g)
2.10 g
3.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
86.00 g
33.1%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Błonnik (g)
3.20 g
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Fosfor (mg)
102.00 mg
14.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
105 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
ok.💪💯
03.02.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Płatki dużo lepsze niż konkurencji, a przy tym mają mniej cukru. Są jakby trochę grubsze, bardzo dobre w smaku.
07.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajne szybkie śniadanie: banan, płatki kukurydziane, żurawina, pestki dyni i lub słonecznika polane Alpro bez cukry, Alpro natural Coconut lub Skyr natural. Do tego kawa z Alpro bez cukru.
30.08.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Są super do śniadania.
22.08.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super polecam
23.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Płatki są ok
15.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049004494
Cena za kg:
21,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049004494

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Inspiracje na śniadanie Wsyp garść uprażonych na patelni pestek dyni Dodaj pokrojoną w kostkę pomarańczę Dodaj jogurt naturalny Płatki od Lubelli do pełna! Spróbuj inaczej! Zamiast jogurtu możesz użyć bananowego kremu - zmiksuj jogurt z dojrzałym bananem i gotowe!


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Energia w 100 g 1659 kJ / 391 kcal 20% Porcja 50 g produktu dostarcza: energia 832 kJ / 196 kcal 10%, tłuszcz 1,1 g 2%, kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g 1%, cukry 2,4 g 3%, sól 0,55 g 9% % Referencyjnych Wartości Spożycia Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

O marce

Spróbuj także innych płatków Lubella Corn Flakes Pełne ziarno Lubella Corn Flakes Cynamon


Dodatkowe informacje

szukaj przepisów na: Uwielbiam.pl


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika

źródło fosforu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płatki kukurydziane

Wariant klasyczne


Opis produktu

Dzień dobry Wiemy, że nie lubisz wstawać. My też nie! Dlatego uważamy, że poranki powinny być przyjemne. Na pewno codziennie robisz tysiąc rzeczy naraz. Rano pamiętaj o jednej - zrób dla siebie coś dobrego. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dobre śniadanie - nowe płatki Corn Flakes z ulepszonym prostym składem. Dlaczego prosty skład jest lepszy? Bo im prościej, tym bliżej natury: - źródło fosforu - bez sztucznych barwników - mniej soli

Produkty z kategorii Kukurydziane

5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 105 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane klasyczne

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 164 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 50 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
NESTLÉ Płatki Corn Flakes Toffee 400 g

NESTLÉ

Płatki Corn Flakes Toffee

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Płatki śniadaniowe kukurydziane z truskawkami BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki śniadaniowe kukurydziane z truskawkami BIO

250 g
77,96 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Produkty marki LUBELLA

4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 96 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 85 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 81 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store