Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Pełnoziarnisty
LUBELLA Makaron orkiszowy - świdry
Makaron orkiszowy   świdry LUBELLA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

LUBELLA Makaron orkiszowy - świdry

400 g
LUBELLA
Polska

Cena7,99 zł
19,97 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dlaczego warto sięgnąć po nasz makaron orkiszowy? Pradawne zboże Delikatny smak Źródło białka Tłoczone al bronzo To specjalna metoda tłoczenia makaronu przy użyciu form wykonanych z brązu. Dzięki nim powierzchnia makaronu staje się delikatnie chropowata i idealnie utrzymuje sos.


Cechy

tłoczone al bronzo


LUBELLA Makaron orkiszowy - świdry


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2029
Dostępne warianty
LUBELLA Makaron świdry (fusili)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1553.00 kJ
18.5%
Wartość energetyczna (kcal)
366.00 kcal
18.3%
Tłuszcz (g)
1.60 g
2.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
75.00 g
28.8%
w tym cukry (g)
2.70 g
3.0%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.06 g
1.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry makaron!
12.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
rewelacja
10.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.07.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Małgosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Jozef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049829363
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049829363

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l posolonej wody. Wrzuć makaron, gotuj 10-12 minut, od czasu do czasu mieszając. Odcedź i przelej zimną wodą.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

Podmarka

Podmarka Orkisz & Durum


Opis produktu

Dlaczego warto sięgnąć po nasz makaron orkiszowy? Pradawne zboże Delikatny smak Źródło białka Tłoczone al bronzo To specjalna metoda tłoczenia makaronu przy użyciu form wykonanych z brązu. Dzięki nim powierzchnia makaronu staje się delikatnie chropowata i idealnie utrzymuje sos.


O marce

Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Polska Marka Spróbuj także Orkisz & Durum Spaghetti


Dodatkowe informacje

więcej inspiracji na: Uwielbiam.pl www.lubella.pl


Oświadczenia żywieniowe

Źródło białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant świdry

Produkty z kategorii Pełnoziarnisty

5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 84 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 60 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.9
z 16 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - świdry 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - świdry

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 17 opinii
BARILLA Integrale Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.8
z 26 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti Integrale - spaghetti pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti Integrale - spaghetti pełnoziarniste

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
4.9
z 14 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle Integrale - kokardki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle Integrale - kokardki pełnoziarniste

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029
5.0
z 10 opinii
BARILLA Integrale Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 23 opinii
ALCE NERO Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO 250 g

ALCE NERO

Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 31 opinii
NOVELLE Makaron razowy - spaghetti 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - spaghetti

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
4.9
z 58 opinii
NOVELLE Makaron razowy - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - świderki

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
4.9
z 14 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty fusilli (świderki) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty fusilli (świderki) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028
5.0
z 21 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty mezze penne rigate (pióra) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty mezze penne rigate (pióra) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
5.0
z 7 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty spaghetti BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 24 opinii
NOVELLE Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2028

Produkty marki LUBELLA

4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 95 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 84 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 81 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store