Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Pełnoziarnisty
NOVELLE Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki
Makaron żytni pełnoziarnisty   świderki NOVELLE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

NOVELLE Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki

400 g
NOVELLE
Polska

Cena4,49 zł
11,22 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Makaron żytni z mąki z pełnego przemiału to doskonała propozycja dla osób dbających o zrównoważoną dietę. Stanowi źródło błonnika pokarmowego oraz manganu. Dobrze zbilansowana dieta powinna zawierać pełnoziarniste produkty.


Cechy

pełne ziarno

źródło błonnika pokarmowego

źródło manganu


NOVELLE Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.12.2028
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1417.00 kJ
16.9%
Wartość energetyczna (kcal)
335.00 kcal
16.8%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
65.00 g
25.0%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Błonnik (g)
12.00 g
Białko (g)
9.50 g
19.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Mangan (mg)
2.68 mg
134.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,22 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MAKARONY POLSKIE SPÓ
Marka:
NOVELLE
EAN:
5900354036388
Cena za kg:
11,22 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
NOVELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAKARONY POLSKIE SPÓ
EAN:
5900354036388

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Zagotować wodę w proporcji 1 litr wody na 100 g makaronu. Do gotującej wody wrzucać stopniowo makaron, nie przerywając wrzenia. Gotować 7 minut na słabym ogniu, od czasu do czasu mieszając. Po ugotowaniu makaron odcedzić, spłukać wodą i podawać.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym, przewiewnym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Novelle


Marka standaryzowana

MarkaNovelle

Opis produktu

Makaron żytni z mąki z pełnego przemiału to doskonała propozycja dla osób dbających o zrównoważoną dietę. Stanowi źródło błonnika pokarmowego oraz manganu. Dobrze zbilansowana dieta powinna zawierać pełnoziarniste produkty.


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika pokarmowego

źródło manganu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron żytni pełnoziarnisty

Wariant świdry

Produkty z kategorii Pełnoziarnisty

4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 84 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 16 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - świdry 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - świdry

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 60 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
5.0
z 17 opinii
BARILLA Integrale Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 10 opinii
BARILLA Integrale Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.8
z 26 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti Integrale - spaghetti pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti Integrale - spaghetti pełnoziarniste

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
4.9
z 14 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle Integrale - kokardki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle Integrale - kokardki pełnoziarniste

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029
4.9
z 58 opinii
NOVELLE Makaron razowy - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - świderki

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
5.0
z 31 opinii
NOVELLE Makaron razowy - spaghetti 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - spaghetti

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
5.0
z 21 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty mezze penne rigate (pióra) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty mezze penne rigate (pióra) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.9
z 14 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty fusilli (świderki) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty fusilli (świderki) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028
5.0
z 7 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty spaghetti BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 23 opinii
ALCE NERO Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO 250 g

ALCE NERO

Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 24 opinii
NOVELLE Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2028

Produkty marki NOVELLE

5.0
z 30 opinii
NOVELLE Makaron warzywny (z ciecierzycy) - świderki 250 g

NOVELLE

Makaron warzywny (z ciecierzycy) - świderki

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029
4.9
z 43 opinii
NOVELLE Makaron warzywny (z zielonego groszku) - świderki 250 g

NOVELLE

Makaron warzywny (z zielonego groszku) - świderki

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2029
4.9
z 63 opinii
NOVELLE Makaron warzywny (z soczewicy czerwonej) - świderki 250 g

NOVELLE

Makaron warzywny (z soczewicy czerwonej) - świderki

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029
4.9
z 58 opinii
NOVELLE Makaron razowy - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - świderki

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
5.0
z 31 opinii
NOVELLE Makaron razowy - spaghetti 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - spaghetti

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
5.0
z 11 opinii
NOVELLE Tortellini z pomidorami i serem 250 g

NOVELLE

Tortellini z pomidorami i serem

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 20 opinii
NOVELLE Tortellini z szynką 250 g

NOVELLE

Tortellini z szynką

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
4.8
z 23 opinii
NOVELLE Makaron Spätzle (typu niemieckiego) 500 g

NOVELLE

Makaron Spätzle (typu niemieckiego)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store