Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Pszenna
Inne pszenne
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)
Mąka puszysta drobno mielona   Uniwersalna (typ 520) LUBELLA 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 49 opinii

LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
LUBELLA
Polska

Cena3,99 zł
3,99 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

drobno mielona

szerokie zastosowanie: biszkopty, ciasta drożdżowe, pierogi, bułeczki, naleśniki, sosy


LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!
Zgarnij darmową dostawę!

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1434.00 kJ
17.1%
Wartość energetyczna (kcal)
338.00 kcal
16.9%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
68.00 g
26.2%
w tym cukry (g)
2.30 g
2.6%
Błonnik (g)
2.80 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
ogólnie mące nie ma nic do zarzucenia
23.01.2026
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam👍️
21.11.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
03.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.08.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049814949
Cena za kg:
3,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049814949

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Pierogi ruskie z ziołami prowansalskimi Składniki: - 4 szklanki mąki uniwersalnej Lubella - ½ szklanki gorącej wody - 1 żółtko - 1 łyżka roztopionego i ostudzonego masła - 1 łyżka masła - 750 g ziemniaków - 350 g białego sera - 2 posiekane cebule - szczypta ziół prowansalskich - sól i pieprz do smaku Przygotowanie 1. Z mąki, żółtka, wody, masła oraz soli zagnieć ciasto. 2. Ziemniaki ugotuj, ostudź i zmiel wraz z białym serem. Dodaj podsmażoną na maśle cebulkę, sól, pieprz oraz zioła prowansalskie. 3. Cienko rozwałkuj ciasto i wytnij z niego kółka. Nałóż na nie farsz i sklej pierogi. Wrzuć je na gotującą się wodę. Gotuj, aż wypłyną. Podawaj ze smażoną cebulką. Smacznego! Ciasto jogurtowe z owocami Składniki: - 2 szklanki maki uniwersalne Lubella - 2 jajka - 1 szklanka jogurtu naturalnego - 1 szklanka drobnego cukru - 1 łyżeczka cukru waniliowego - 2 łyżeczki proszku do pieczenia - 2 łyżki oleju - sok z 1/2 cytryny - 400 g truskawek (lub innych owoców) - cukier puder Przygotowanie 1. Ubij jajka z cukrem i cukrem wanilinowym. Do powstałej masy dodaj jogurt, sok z cytryny, mąkę z proszkiem do pieczenia oraz olej. Wymieszaj mikserem na jednolitą masę. 2. Wylej ciasto do tortownicy, a następnie na wierzchu ułóż owoce. Wstaw do piekarnika nagrzanego do 180°C piecz przez 50 minut. 3. Wyrośnięte i zarumienione ciasto ostudź i posyp cukrem pudrem. Smacznego!


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

O marce

Lubella Tradycja od 1881 Gwarancja jakości Lubella


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mąka uniwersalna puszysta

Wariant typ 520

Produkty z kategorii Pszenna

4.9
z 95 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 8 opinii

25% taniej

BIO PLANET Mąka pszenna razowa (typ 2000) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka pszenna razowa (typ 2000) BIO

1 kg
8,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,19 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 629 opinii
Nowość
POLSKIE MŁYNY Mąka pszenna Szymanowska (typ 480) 1 kg

POLSKIE MŁYNY

Mąka pszenna Szymanowska (typ 480)

1 kg
4,19 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 117 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna tradycyjna (typ 550) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna tradycyjna (typ 550)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 32 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna (typ 480) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna (typ 480)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 34 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna pełnoziarnista 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna pełnoziarnista

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna grahamka (typ 1850) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna grahamka (typ 1850)

1 kg
3,19 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
MŁYN MAZURKI Mąka kraftowa pszenna (typ 500) 750 g

MŁYN MAZURKI

Mąka kraftowa pszenna (typ 500)

750 g
7,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 18 opinii
BASIA Mąka pszenna pełnoziarnista (typ 1850) 900 g

BASIA

Mąka pszenna pełnoziarnista (typ 1850)

900 g
7,21 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.0
z 1 opinii
NIRO Mąka pełnoziarnista ze świeżego przemiału (pradawna pszenica) BIO 1 kg

NIRO

Mąka pełnoziarnista ze świeżego przemiału (pradawna pszenica) BIO

1 kg
23,79 zł/kg
Cena23,79 zł
Do koszyka
5.0
z 53 opinii
ZŁOTY ŁAN Mąka pszenna (typ 650) 1 kg

ZŁOTY ŁAN

Mąka pszenna (typ 650)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LUBELLA

5.0
z 244 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 156 opinii
LUBELLA Makaron pióra (penne rigate) 400 g

LUBELLA

Makaron pióra (penne rigate)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.9
z 157 opinii
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini) 400 g

LUBELLA

Makaron nitki cięte (filini)

400 g
9,97 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 184 opinii
LUBELLA Makaron świdry (fusili) 400 g

LUBELLA

Makaron świdry (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 174 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 316 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Tortowa (typ 450) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Tortowa (typ 450)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 195 opinii
LUBELLA Makaron świderki (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 145 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron krajanka (5-jajeczna) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron krajanka (5-jajeczna)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 117 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 117 opinii
LUBELLA Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store