Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Nitki i inne do zup
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini)
Makaron nitki cięte (filini) LUBELLA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 158 opinii

LUBELLA Makaron nitki cięte (filini)

400 g
LUBELLA
Polska

5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (33% taniej)
14,97 zł/kg
5,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (33% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Polska Marka


LUBELLA Makaron nitki cięte (filini)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2029
Dostępne warianty
LUBELLA Makaron krajanka (tagliatelline)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini) 400 g
3,99 zł/szt. kupując 2 szt.
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1487.00 kJ
17.7%
Wartość energetyczna (kcal)
351.00 kcal
17.6%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
70.00 g
26.9%
w tym cukry (g)
4.20 g
4.7%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
158 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
19.12.2025
0
0
zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
29.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Do rosołu najlepsze.
08.09.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
A ta Lubella to do rosołu. Nie ma lepszego.
04.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049823033
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049823033

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Jak ugotować makaron? Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l posolonej wody. Wrzuć makaron, gotuj 3-4 minuty, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedź.


Przechowywanie

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepis dla Ciebie! Zupa grzybowa z marchewką i makaronem Składniki: makaron Lubella nitki cięte 200 g bulion 800 ml grzyby świeże lub mrożone 200 g marchew 2 sztuki cebula natka pietruszki Dodatkowo: 2 łyżki masła, sól i pieprz Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 50 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Cebulę zeszklij na maśle. Dodaj pokrojone grzyby i je podsmaż. Zalej bulionem, dodaj pokrojoną w plasterki marchew i gotuj 25 minut. Połącz i ciesz się smakiem! Dopraw solą i pieprzem. Posyp natką pietruszki. Podawaj z makaronem. Smacznego!


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

O marce

Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.


Dodatkowe informacje

więcej inspiracji na: Uwielbiam.pl Jak odmierzyć 100 g makaronu? Odmierz 1 i 1/3 szklanki makaronu i gotowe!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant nitki cięte

Produkty z kategorii Nitki i inne do zup

5.0
z 64 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 158 opinii
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini) 400 g

LUBELLA

Makaron nitki cięte (filini)

400 g
9,97 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 77 opinii
LUBELLA Makaron krajanka (tagliatelline) 400 g

LUBELLA

Makaron krajanka (tagliatelline)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 13 opinii
LUBELLA Makaron dla dzieci Psi Patrol - alfabet do zupy 350 g

LUBELLA

Makaron dla dzieci Psi Patrol - alfabet do zupy

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 7 opinii
LUBELLA Makaron dla dzieci Psi Patrol - cyferki do zupy 350 g

LUBELLA

Makaron dla dzieci Psi Patrol - cyferki do zupy

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 40 opinii
ABAK Zacierka - makaron 2-jajeczny 250 g

ABAK

Zacierka - makaron 2-jajeczny

250 g
14,76 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
5.0
z 13 opinii
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 5 opinii
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO

250 g
27,16 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 6 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Świnka Peppa 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Świnka Peppa

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
5.0
z 7 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Chase) 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Chase)

400 g
15,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2028
4.7
z 3 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Bluey 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Bluey

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 6 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Skye) 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Skye)

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2028
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 8 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron do zup 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron do zup

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027

Produkty marki LUBELLA

5.0
z 245 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 157 opinii
LUBELLA Makaron pióra (penne rigate) 400 g

LUBELLA

Makaron pióra (penne rigate)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.9
z 175 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
LUBELLA Makaron świdry (fusili) 400 g

LUBELLA

Makaron świdry (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 316 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Tortowa (typ 450) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Tortowa (typ 450)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 195 opinii
LUBELLA Makaron świderki (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 145 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron krajanka (5-jajeczna) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron krajanka (5-jajeczna)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 117 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 117 opinii
LUBELLA Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 95 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 84 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store