Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Nitki i inne do zup
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO
Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy)   farma BIO BARTOLINI 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO

250 g
BARTOLINI
Polska

Cena6,99 zł
27,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kolorowy makaron w kształcie zwierzaków - dlaczego nie :) ? Ekologiczny wyrabiany wyłącznie z certyfikowanych surowców rolnictwa ekologicznego, w tym z naturalnych, sproszkowanych warzyw i przypraw, które nadają makaronikom moc kolorów. Nie zawiera żadnych sztucznych barwników; Apetyczny formą przypomina zagrodowe zwierzątka, które dzięki zastosowaniu w 100% mąki z pszenicy durum, doskonale trzymają kształt również po ugotowaniu; Uwielbiany przez dzieci, które mogą zajadać się nim w swoich ulubionych zupkach, obiadkach czy deserkach przyrządzanych z dodatkiem śmietanki, świeżych owoców, miodu czy cukru.


Cechy

ekologiczno-warzywna farma

makaron ekologiczny dla dzieci

naturalne składniki


BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Dostępne warianty
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1527.00 kJ
18.2%
Wartość energetyczna (kcal)
360.00 kcal
18.0%
Tłuszcz (g)
1.60 g
2.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
72.00 g
27.7%
w tym cukry (g)
3.90 g
4.3%
Błonnik (g)
3.60 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BARTOLINI
EAN:
5901902002022
Cena za kg:
27,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
BARTOLINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5901902002022

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Sposób gotowania: przed spożyciem gotować: 8 minut, al dente 6 minut, nie hartować (100 g makaronu na 1 litr osolonej wody).


Przechowywanie

Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przekonaj się i wypróbuj nasze sprawdzone przepisy na: www.bartolini.com.pl facebook/bartolini.makarony oraz na instagram/bartolini_pasta


Informacje producenta

Marka

Bartolini


Marka standaryzowana

MarkaBartolini

Podmarka

Podmarka Eko


Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Kolorowy makaron w kształcie zwierzaków - dlaczego nie :) ? Ekologiczny wyrabiany wyłącznie z certyfikowanych surowców rolnictwa ekologicznego, w tym z naturalnych, sproszkowanych warzyw i przypraw, które nadają makaronikom moc kolorów. Nie zawiera żadnych sztucznych barwników; Apetyczny formą przypomina zagrodowe zwierzątka, które dzięki zastosowaniu w 100% mąki z pszenicy durum, doskonale trzymają kształt również po ugotowaniu; Uwielbiany przez dzieci, które mogą zajadać się nim w swoich ulubionych zupkach, obiadkach czy deserkach przyrządzanych z dodatkiem śmietanki, świeżych owoców, miodu czy cukru.


O marce

Firma rodzinna, produkt polski


O producencie

Kolorowy makaron w kształcie zwierzaków, wyrabiany w 100% z certyfikowanych surowców rolnictwa ekologicznego. Połączenie ciekawych kształtów i mocy kolorów to świetny sposób, by nakłonić dzieci do jedzenia. Nie zawierają żadnych sztucznych barwników, a ich różnorakie barwy to zasługa wyłącznie naturalnych, sproszkowanych warzyw i przypraw. Zwierzątka te nie rozgotowują się i nie tracą koloru po ugotowaniu. Dzięki temu dzieci z radością mogą zajadać się nimi w swoich ulubionych zupkach, obiadkach czy deserkach przyrządzanych z dodatkiem śmietanki, świeżych owoców, miodu czy cukru. Przepisy znajdziesz na www.bartolini.com.pl oraz na facebookowym profilu Makarony Bartolini


Dodatkowe informacje

Pokoloruj swoje opakowanie koloruj kredkami lub farbkami


Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE/spoza UE


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron ekologiczny durum

Wariant 5-smakowy

Produkty z kategorii Nitki i inne do zup

4.9
z 160 opinii
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini) 400 g

LUBELLA

Makaron nitki cięte (filini)

400 g
9,97 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 64 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 13 opinii
LUBELLA Makaron dla dzieci Psi Patrol - alfabet do zupy 350 g

LUBELLA

Makaron dla dzieci Psi Patrol - alfabet do zupy

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 77 opinii
LUBELLA Makaron krajanka (tagliatelline) 400 g

LUBELLA

Makaron krajanka (tagliatelline)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 7 opinii
LUBELLA Makaron dla dzieci Psi Patrol - cyferki do zupy 350 g

LUBELLA

Makaron dla dzieci Psi Patrol - cyferki do zupy

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 40 opinii
ABAK Zacierka - makaron 2-jajeczny 250 g

ABAK

Zacierka - makaron 2-jajeczny

250 g
14,76 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
5.0
z 7 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Chase) 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Chase)

400 g
15,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2028
5.0
z 6 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Świnka Peppa 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Świnka Peppa

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
4.7
z 3 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Bluey 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Bluey

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 6 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Skye) 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Skye)

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2028
5.0
z 13 opinii
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 5 opinii
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO

250 g
27,16 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 8 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron do zup 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron do zup

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027

Produkty marki BARTOLINI

5.0
z 5 opinii
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO

250 g
27,16 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 11 opinii
BARTOLINI Makaron ryżowy (krajanka) bezglutenowy BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron ryżowy (krajanka) bezglutenowy BIO

250 g
45,96 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store