Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Nitki i inne do zup
LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini)
Makaron gniazda nitki (nidi capellini) LUBELLA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

17% taniej

4.9
z 68 opinii

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
LUBELLA
Polska

Cena promocyjna4,99 zł
12,47 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (17% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Makaron Lubella wytwarzany jest z wysokiej jakości pszenicy. Specjalny proces mielenia pozwala otrzymać z niej mąkę, dzięki której makaron jest odpowiednio twardy i doskonale sprężysty. Odpowiedni proces suszenia sprawia, że makaron Lubella nie skleja się i zachowuje naturalny zapach oraz złocisty kolor.

Cechy

Polski Producent


LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2029
Dostępne warianty
LUBELLA Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1487.00 kJ
17.7%
Wartość energetyczna (kcal)
351.00 kcal
17.6%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
70.00 g
26.9%
w tym cukry (g)
4.20 g
4.7%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
68 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
💯lubię
28.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały makaron do rosołu.
20.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049003497
Cena za kg:
12,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049003497

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Jak ugotować makaron? Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l posolonej wody. Wrzuć makaron, gotuj 2-3 minuty, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedź.


Przechowywanie

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepis dla Ciebie! Krem szpinakowo - porowy z makaronem Składniki: makaron Lubella Gniazda nitki 200 g bulion warzywny 800 ml masło łyżka 1 por szpinak 100 g Dodatkowo: sól i pieprz Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 40 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Pora pokrój w półplasterki i podsmaż na maśle, aż zmięknie. Zalej bulionem i gotuj 15 minut. Dodaj dokładnie umyty szpinak i całość gotuj jeszcze przez 5 minut. Połącz i ciesz się smakiem! Zmiksuj, dopraw solą i pieprzem. Podawaj z makaronem. Smacznego!


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

O marce

Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.


Dodatkowe informacje

więcej inspiracji na: Uwielbiam.pl Jak odmierzyć 100 g makaronu? Weź 4 gniazda makaronu i gotowe!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant gniazda nitki

Produkty z kategorii Nitki i inne do zup

4.9
z 160 opinii
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini) 400 g

LUBELLA

Makaron nitki cięte (filini)

400 g
9,97 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 64 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 13 opinii
LUBELLA Makaron dla dzieci Psi Patrol - alfabet do zupy 350 g

LUBELLA

Makaron dla dzieci Psi Patrol - alfabet do zupy

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 77 opinii
LUBELLA Makaron krajanka (tagliatelline) 400 g

LUBELLA

Makaron krajanka (tagliatelline)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 7 opinii
LUBELLA Makaron dla dzieci Psi Patrol - cyferki do zupy 350 g

LUBELLA

Makaron dla dzieci Psi Patrol - cyferki do zupy

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 40 opinii
ABAK Zacierka - makaron 2-jajeczny 250 g

ABAK

Zacierka - makaron 2-jajeczny

250 g
14,76 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
5.0
z 7 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Chase) 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Chase)

400 g
15,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2028
5.0
z 6 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Świnka Peppa 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Świnka Peppa

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
4.7
z 3 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Bluey 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Bluey

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 6 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Skye) 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Skye)

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2028
5.0
z 13 opinii
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 5 opinii
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron z suszonymi warzywami (semolinowy) - motomaniaki BIO

250 g
27,16 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 8 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron do zup 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron do zup

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027

Produkty marki LUBELLA

5.0
z 246 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 160 opinii
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini) 400 g

LUBELLA

Makaron nitki cięte (filini)

400 g
9,97 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 157 opinii
LUBELLA Makaron pióra (penne rigate) 400 g

LUBELLA

Makaron pióra (penne rigate)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.9
z 175 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
LUBELLA Makaron świdry (fusili) 400 g

LUBELLA

Makaron świdry (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 195 opinii
LUBELLA Makaron świderki (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 316 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Tortowa (typ 450) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Tortowa (typ 450)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 145 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron krajanka (5-jajeczna) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron krajanka (5-jajeczna)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 117 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
20,98 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 117 opinii
LUBELLA Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 116 opinii
LUBELLA Makaron kokardki (farfalle) 400 g

LUBELLA

Makaron kokardki (farfalle)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 96 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store