Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki śniadaniowe
Kukurydziane
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)
Płatki śniadaniowe kukurydziane bezglutenowe Corn Flakes NESTLÉ 250g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 164 opinii

NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

250 g
NESTLÉ
Polska
1 szt.20 szt.

Cena5,89 zł
23,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płatki Cornflakes Nestlé to doskonały pomysł na udane rodzinne śniadanie. Płatki te uwielbiają nie tylko dzieci ale i dorośli. Jest to zdrowy i pożywny posiłek dający energię na cały poranek. Dodatkowym atutem tych płatków jest brak gluten w ich składzie, dzięki czemu mogą być spożywane przez osoby na niego uczulone.

Płatki Nestlé Cornflakes mogą być podawane zarówno z mlekiem jak i kefirem lub jogurtem, idealnie dopasują się do każdych preferencji kulinarnych. W zależności od preferencji, do płatków można dodać ulubione owoce świeże lub suszone na przykład żurawina, śliwki czy ananas.

Płatki Cornflakes Nestlé:

  • Uwielbiane przez dzieci i dorosłych
  • Zdrowe i pożywna alternatywa zwykłego śniadania
  • Płatki nie zawierają glutenu

Cechy

bez glutenu


NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1619.00 kJ
19.3%
Wartość energetyczna (kcal)
382.00 kcal
19.1%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
82.90 g
31.9%
w tym cukry (g)
8.80 g
9.8%
Błonnik (g)
4.20 g
Białko (g)
7.40 g
14.8%
Sól (g)
1.33 g
22.2%
Witamina B6 (mg)
1.20 mg
85.7%
Ryboflawina (B2) (mg)
1.30 mg
Niacyna (B3) (mg)
17.00 mg
Kwas foliowy (µg)
183.00 g
91.5%
Kwas pantotenowy (mg)
3.90 mg
65.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
164 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione płatki
01.02.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla wnuków.
19.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️, smaczne.
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NESTLÉ
EAN:
5900020000774
Cena za kg:
23,56 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
NESTLÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900020000774

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jedna porcja 30 g to około 7 łyżek stołowych płatków. Dzieci 7-9 łyżek Dorośli 9-13 łyżek


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

ILNI: V0654E22A Znak przekreślonego kłosa - CH-043-001


Informacje producenta

Marka

Nestlé


Marka standaryzowana

MarkaNestlé

Podmarka

Podmarka Corn Flakes


Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Green Dot


Opis produktu

Twoje ulubione Nestlé Corn Flakes 5 witamin bez glutenu Pyszne Chrupiące Centrum Zdrowia Dziecka - pozytywna opinia, opinia nr 1/DJW/2022 Na dobry początek dnia


Dodatkowe informacje

Wybieraj świadomie Więcej informacji na: www.nestle-cereals.com/pl/nutriscore Informacja o Nutri-Score nie dotyczy batonów Nestlé Corn Flakes Zbilansowane śniadanie = miseczka naszych płatków + 125 ml mleka, Szklanka wody, 1 Świeży owoc - 1 z 5 porcji owoców i warzyw na dzień, Dodatkowe źródło białka


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Functional Name płatki zbożowe


O marce

Spróbuj także: Nestlé Corn Flakes Nestlé Corn Flakes Choco

Produkty z kategorii Kukurydziane

5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane klasyczne

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Płatki śniadaniowe kukurydziane z truskawkami BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki śniadaniowe kukurydziane z truskawkami BIO

250 g
77,96 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
NESTLÉ Płatki Corn Flakes Toffee 400 g

NESTLÉ

Płatki Corn Flakes Toffee

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 50 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 164 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Produkty marki NESTLÉ

5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 37 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 52 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 39 opinii
Nowość
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 48 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store