Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki śniadaniowe
Kukurydziane
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste
Płatki śniadaniowe kukurydziane pełnoziarniste Corn Flakes Corn Flakes LUBELLA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 113 opinii

LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
LUBELLA

Cena10,99 zł
21,98 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

źródło błonnika!

prosty skład stawiamy na to, co najlepsze z kukurydzy

wyselekcjonowane i sprawdzone składniki

super chrupkie!

źródło magnezu, manganu

Polski Producent


LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1642.00 kJ
19.5%
Wartość energetyczna (kcal)
388.00 kcal
19.4%
Tłuszcz (g)
3.60 g
5.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
77.00 g
29.6%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Błonnik (g)
5.90 g
Białko (g)
9.00 g
18.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Magnez (mg)
57.00 mg
15.2%
Mangan (mg)
0.51 mg
25.5%
Fosfor (mg)
158.00 mg
22.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
113 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze płatki. Najlepszy sklep 💯
08.06.2026
0
0
Mieszko
zweryfikowano
Zgłaszam
trochę cukru niestety nawali do środka, ale nie jest źle, lepsze niż większość na rynku, pełne ziarno czuć - fajną chrupkość mają, nie znam dobrej alteranatywy więc są na mojej liście od dawna
13.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
22.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre płatki kukurydziane, nie są za słodkie na czym mi zależało.
09.01.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super polecam
23.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
zdrowsze bo z pełnego ziarna
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049011645
Cena za kg:
21,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049011645

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

O marce

Spróbuj także innych płatków Lubella Corn Flakes Klasyczne Lubella Corn Flakes Cynamon


Dodatkowe informacje

szukaj przepisów na: Uwielbiam.pl


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika!

źródło magnezu, manganu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płatki kukurydziane

Wariant pełne ziarno

Produkty z kategorii Kukurydziane

5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 105 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane klasyczne 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane klasyczne

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 164 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 50 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
NESTLÉ Płatki Corn Flakes Toffee 400 g

NESTLÉ

Płatki Corn Flakes Toffee

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Płatki śniadaniowe kukurydziane z truskawkami BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki śniadaniowe kukurydziane z truskawkami BIO

250 g
77,96 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe kukurydziane bez dodatku cukru BIO

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Produkty marki LUBELLA

5.0
z 244 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 156 opinii
LUBELLA Makaron pióra (penne rigate) 400 g

LUBELLA

Makaron pióra (penne rigate)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.9
z 157 opinii
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini) 400 g

LUBELLA

Makaron nitki cięte (filini)

400 g
9,97 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 184 opinii
LUBELLA Makaron świdry (fusili) 400 g

LUBELLA

Makaron świdry (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 174 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 316 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Tortowa (typ 450) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Tortowa (typ 450)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 195 opinii
LUBELLA Makaron świderki (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 145 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron krajanka (5-jajeczna) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron krajanka (5-jajeczna)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 117 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 117 opinii
LUBELLA Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda wstęgi (nidi tagliatelle)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store