Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

NESTLÉ

NESTLÉ

Nestle to firma ciesząca konsumentów swoimi produktami już od ponad 150 lat! Artykuły takie jak płatki śniadaniowe, kakao czy Muesli są znane na całym świecie. Lecz Nestle jest twórcą wielu marek, które są znane oraz chętnie wybierane przez klientów.
Winiary, Maggi, Gerber, Nescafe, Princessa, Nesquik – to tylko kilka z opcji, które dostaniemy na półkach sklepowych.

ProduktyNESTLÉwe Frisco.pl


5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 5 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 48 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 37 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 39 opinii
Nowość
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 52 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 39 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 28 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

NESTLÉ Płatki Corn Flakes Toffee 400 g

NESTLÉ

Płatki Corn Flakes Toffee

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 50 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 164 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 24 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 16 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 21 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 23 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 18 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 15 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe KANGUS (ziarna pszenicy w miodzie) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe KANGUS (ziarna pszenicy w miodzie)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 9 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe STRAWBERRY MINIS (truskawkowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe STRAWBERRY MINIS (truskawkowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 21 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe KIT KAT (czekoladowe) 350 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe KIT KAT (czekoladowe)

350 g
42,83 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

5.0
z 1 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe czekoladowe Lion Triple Crunchy 190 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe czekoladowe Lion Triple Crunchy

190 g
52,58 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe czekoladowe Kit Kat 190 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe czekoladowe Kit Kat

190 g
49,95 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki Lion Triple Crunchy 350 g

NESTLÉ

Płatki Lion Triple Crunchy

350 g
44,26 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.7
z 7 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z czekoladą i bananami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 17 opinii
NESTLÉ Musli TROPICAL 350 g

NESTLÉ

Musli TROPICAL

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Proste Zboża Kaszka ryżowo-kukurydziana o smaku morelowym po 6 miesiącu 144 g

NESTLÉ

Proste Zboża Kaszka ryżowo-kukurydziana o smaku morelowym po 6 miesiącu

144 g
69,38 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
Firma stawia na najwyższą jakość, stale się zmienia i wychodzi naprzeciw swoim klientom w walce o bycie najbardziej cenioną oraz rozpoznawalną, wiodącą i jedyną w swoim rodzaju.
Nestle aktywnie uczestniczy w wielu kampaniach społecznych dotyczących zdrowego stylu życia i żywienia (zwłaszcza najmłodszych).

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store