Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Długi
Spaghetti
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)
Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) MAKŁOWICZ I SYNOWIE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 41 opinii

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Włochy

Cena6,99 zł
17,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.10.2028
Dostępne warianty
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny makaron z semoliny.
28.04.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Iga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Gustaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.12.2025
0
0
Hana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Marka:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
EAN:
5905644030145
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
EAN:
5905644030145

Produkty z kategorii Długi

5.0
z 246 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
4.8
z 25 opinii
BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 58 opinii
BARILLA Makaron spaghettini 500 g

BARILLA

Makaron spaghettini

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 41 opinii
RUMMO Makaron spaghetti grossi 500 g

RUMMO

Makaron spaghetti grossi

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
5.0
z 224 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
5.0
z 41 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 34 opinii
RANA Makaron Spaghetti (świeży) 250 g

RANA

Makaron Spaghetti (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
SAM MILLS Makaron spaghetti bezglutenowy 500 g

SAM MILLS

Makaron spaghetti bezglutenowy

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.9
z 51 opinii
ZŁOTY ŁAN Makaron spaghetti 400 g

ZŁOTY ŁAN

Makaron spaghetti

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
4.6
z 14 opinii
GRANORO Makaron spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron spaghetti BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.9
z 35 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron spaghetti 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron spaghetti

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2029
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.9
z 9 opinii
DIET FOOD Makaron konjac spaghetti bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 7 opinii
DOLCE&GABBANA Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.) 500 g

DOLCE&GABBANA

Makaron Spaghetti (Pasta di Gragnano I.G.P.)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.9
z 8 opinii
BETTER THAN FOODS Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO 385 g

BETTER THAN FOODS

Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO

385 g
25,43 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 4 opinii
MAXSPORT Makaron proteinowy spaghetti (z soi i czerwonej fasoli adżuki) bezglutenowy BIO 200 g

MAXSPORT

Makaron proteinowy spaghetti (z soi i czerwonej fasoli adżuki) bezglutenowy BIO

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027

Produkty marki MAKŁOWICZ I SYNOWIE

5.0
z 23 opinii

21% taniej

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
13,72 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 47 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy do spaghetti 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy do spaghetti

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 5 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy z czosnkiem 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy z czosnkiem

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 14 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
4.9
z 175 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine 500 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek Extra Vergine

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 61 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
5.0
z 20 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.8
z 79 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku rozmarynu 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku rozmarynu

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 46 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 19 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos chiński 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos chiński

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 24 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos koreański 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos koreański

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 29 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos tajski 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos tajski

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Butter Chicken 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Butter Chicken

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
4.8
z 32 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Korma 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Korma

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
5.0
z 3 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Tikka Masala 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Tikka Masala

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store