Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Oliwa z oliwek
Extra vergine
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine
Oliwa z oliwek Extra Vergine MAKŁOWICZ I SYNOWIE 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 34 opinii

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine

250 ml
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Włochy

Cena23,99 zł
95,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek z dodatkiem czosnku
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Aliaksandr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
95,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Marka:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
EAN:
5905644030022
Cena za kg:
95,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
EAN:
5905644030022

Produkty z kategorii Extra vergine

5.0
z 41 opinii

43% taniej

PRIMO GUSTO Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

PRIMO GUSTO

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
56,98 zł/l
Cena promocyjna28,49 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 38 opinii
TERRA CRETA Oliwa z oliwek extra virgin z Krety (Kolymvari P.O.D.) 500 ml

TERRA CRETA

Oliwa z oliwek extra virgin z Krety (Kolymvari P.O.D.)

500 ml
65,98 zł/l
Frisco poleca
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 178 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
51,98 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 78 opinii

38% taniej

MONINI Delicato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Delicato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
49,98 zł/l
Cena promocyjna24,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 30 opinii

29% taniej

BASSO Oliwa z oliwek extra vergine 1 l

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine

1 l
39,99 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 58 opinii
TERRA CRETA Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

TERRA CRETA

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
57,98 zł/l
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 37 opinii
MONINI GranFruttato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI GranFruttato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
58,98 zł/l
Cena promocyjna29,49 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.9
z 12 opinii

26% taniej

BIG NATURE Oliwa z oliwek extra virgin (tłoczona na zimno) BIO 1 l

BIG NATURE

Oliwa z oliwek extra virgin (tłoczona na zimno) BIO

1 l
52,99 zł/l
Cena promocyjna52,99 zł
71,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.9
z 23 opinii

39% taniej

COPPINI Oliwa z oliwek extra vergine (niefiltrowana) 1 l

COPPINI

Oliwa z oliwek extra vergine (niefiltrowana)

1 l
54,99 zł/l
Cena promocyjna54,99 zł
89,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.9
z 175 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine 500 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek Extra Vergine

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 63 opinii
LA PEDRIZA Oliwa z oliwek extra virgin 1 l

LA PEDRIZA

Oliwa z oliwek extra virgin

1 l
64,99 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.8
z 31 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine (spray) 200 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine (spray)

200 ml
129,95 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
4.8
z 13 opinii
LA PEDRIZA Oliwa z oliwek extra virgin 250 ml

LA PEDRIZA

Oliwa z oliwek extra virgin

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
4.9
z 14 opinii
JULES BROCHENIN Oliwa z oliwek extra virgin BIO 750 ml

JULES BROCHENIN

Oliwa z oliwek extra virgin BIO

750 ml
75,99 zł/l
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 10 opinii
BIG NATURE Oliwa z oliwek Extra Virgin 1 l

BIG NATURE

Oliwa z oliwek Extra Virgin

1 l
62,99 zł/l
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 20 opinii
GOYA Oliwa z oliwek o łagodnym smaku 89 ml

GOYA

Oliwa z oliwek o łagodnym smaku

89 ml
112,25 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 15 opinii
GOYA Oliwa z oliwek Extra Virgin 89 ml

GOYA

Oliwa z oliwek Extra Virgin

89 ml
112,25 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 15 opinii
GREECE COMPANY Oliwa z oliwek Extra Virgin niefiltrowana BIO 500 ml

GREECE COMPANY

Oliwa z oliwek Extra Virgin niefiltrowana BIO

500 ml
139,98 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
4.7
z 13 opinii
ABRIL Oliwa z oliwek Arbequina (extra virgin) 500 ml

ABRIL

Oliwa z oliwek Arbequina (extra virgin)

500 ml
63,98 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 19 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 26 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 27 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 9 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 12 opinii
BORGES Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

BORGES

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
55,98 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 15 opinii
BASSO Oliwa z oliwek extra vergine 250 ml

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 34 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine 250 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek Extra Vergine

250 ml
95,96 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine 250 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine

250 ml
107,96 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
5.0
z 7 opinii
MONINI Delicato Oliwa z oliwek extra vergine 250 ml

MONINI Delicato

Oliwa z oliwek extra vergine

250 ml
107,96 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-04-2027
4.9
z 10 opinii
ABRIL Oliwa z oliwek Picual (extra virgin) w PET 1 l

ABRIL

Oliwa z oliwek Picual (extra virgin) w PET

1 l
51,79 zł/l
Cena51,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine Umbria D.O.P 500 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine Umbria D.O.P

500 ml
151,98 zł/l
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
5.0
z 8 opinii
MONINI Non Filtrato Oliwa z oliwek niefiltrowana Extra Vergine 500 ml

MONINI Non Filtrato

Oliwa z oliwek niefiltrowana Extra Vergine

500 ml
93,98 zł/l
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
5.0
z 8 opinii
BIG NATURE Oliwa z oliwek (tłoczona na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Oliwa z oliwek (tłoczona na zimno) BIO

250 ml
91,96 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
MONINI Oliwa z oliwek Neutrale 1 l

MONINI

Oliwa z oliwek Neutrale

1 l
64,99 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
BASSO Oliwa z oliwek extra vergine (butelka ceramiczna) 750 ml

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine (butelka ceramiczna)

750 ml
86,65 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki MAKŁOWICZ I SYNOWIE

5.0
z 23 opinii

21% taniej

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
13,72 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 47 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy do spaghetti 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy do spaghetti

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 14 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy z czosnkiem 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy z czosnkiem

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 41 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 61 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
5.0
z 20 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 175 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine 500 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek Extra Vergine

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.8
z 79 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku rozmarynu 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku rozmarynu

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 46 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 48 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.9
z 32 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos słodko-kwaśny 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos słodko-kwaśny

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
5.0
z 37 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos włoski a'la Norma (z dodatkiem bakłażanów) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos włoski a'la Norma (z dodatkiem bakłażanów)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 12 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos włoski a'la Puttanesca (z dodatkiem kaparów) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos włoski a'la Puttanesca (z dodatkiem kaparów)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos chiński 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos chiński

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store