Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Oliwa z oliwek
Extra vergine
BIG NATURE Oliwa z oliwek Extra Virgin
Oliwa z oliwek Extra Virgin BIG NATURE 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 10 opinii

BIG NATURE Oliwa z oliwek Extra Virgin

1 l
BIG NATURE
Hiszpania

Cena62,99 zł
62,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.05.2027
Dostępne warianty
BIG NATURE Oliwa z oliwek extra virgin (tłoczona na zimno) BIO
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Aisha
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.06.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
62,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5903351622578
Cena za kg:
62,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5903351622578

Produkty z kategorii Extra vergine

4.9
z 177 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
51,98 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 78 opinii

38% taniej

MONINI Delicato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Delicato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
49,98 zł/l
Cena promocyjna24,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 30 opinii

29% taniej

BASSO Oliwa z oliwek extra vergine 1 l

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine

1 l
39,99 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 41 opinii

43% taniej

PRIMO GUSTO Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

PRIMO GUSTO

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
56,98 zł/l
Cena promocyjna28,49 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 37 opinii
MONINI GranFruttato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI GranFruttato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
58,98 zł/l
Cena promocyjna29,49 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 38 opinii
TERRA CRETA Oliwa z oliwek extra virgin z Krety (Kolymvari P.O.D.) 500 ml

TERRA CRETA

Oliwa z oliwek extra virgin z Krety (Kolymvari P.O.D.)

500 ml
65,98 zł/l
Frisco poleca
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 23 opinii

39% taniej

COPPINI Oliwa z oliwek extra vergine (niefiltrowana) 1 l

COPPINI

Oliwa z oliwek extra vergine (niefiltrowana)

1 l
54,99 zł/l
Cena promocyjna54,99 zł
89,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
5.0
z 58 opinii
TERRA CRETA Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

TERRA CRETA

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
57,98 zł/l
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 12 opinii

26% taniej

BIG NATURE Oliwa z oliwek extra virgin (tłoczona na zimno) BIO 1 l

BIG NATURE

Oliwa z oliwek extra virgin (tłoczona na zimno) BIO

1 l
52,99 zł/l
Cena promocyjna52,99 zł
71,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.9
z 175 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine 500 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek Extra Vergine

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 63 opinii
LA PEDRIZA Oliwa z oliwek extra virgin 1 l

LA PEDRIZA

Oliwa z oliwek extra virgin

1 l
64,99 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.8
z 31 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine (spray) 200 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine (spray)

200 ml
129,95 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
4.8
z 10 opinii
BIG NATURE Oliwa z oliwek Extra Virgin 1 l

BIG NATURE

Oliwa z oliwek Extra Virgin

1 l
62,99 zł/l
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.7
z 13 opinii
ABRIL Oliwa z oliwek Arbequina (extra virgin) 500 ml

ABRIL

Oliwa z oliwek Arbequina (extra virgin)

500 ml
63,98 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 15 opinii
GREECE COMPANY Oliwa z oliwek Extra Virgin niefiltrowana BIO 500 ml

GREECE COMPANY

Oliwa z oliwek Extra Virgin niefiltrowana BIO

500 ml
139,98 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
4.9
z 14 opinii
JULES BROCHENIN Oliwa z oliwek extra virgin BIO 750 ml

JULES BROCHENIN

Oliwa z oliwek extra virgin BIO

750 ml
75,99 zł/l
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 19 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 26 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
5.0
z 27 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 9 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.8
z 13 opinii
LA PEDRIZA Oliwa z oliwek extra virgin 250 ml

LA PEDRIZA

Oliwa z oliwek extra virgin

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 34 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine 250 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek Extra Vergine

250 ml
95,96 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
GOYA Oliwa z oliwek Extra Virgin 89 ml

GOYA

Oliwa z oliwek Extra Virgin

89 ml
112,25 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 20 opinii
GOYA Oliwa z oliwek o łagodnym smaku 89 ml

GOYA

Oliwa z oliwek o łagodnym smaku

89 ml
112,25 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 12 opinii
BORGES Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

BORGES

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
55,98 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 26 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine 250 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine

250 ml
107,96 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
5.0
z 7 opinii
MONINI Delicato Oliwa z oliwek extra vergine 250 ml

MONINI Delicato

Oliwa z oliwek extra vergine

250 ml
107,96 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-04-2027
4.9
z 15 opinii
BASSO Oliwa z oliwek extra vergine 250 ml

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 10 opinii
ABRIL Oliwa z oliwek Picual (extra virgin) w PET 1 l

ABRIL

Oliwa z oliwek Picual (extra virgin) w PET

1 l
51,79 zł/l
Cena51,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 15 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine Umbria D.O.P 500 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine Umbria D.O.P

500 ml
151,98 zł/l
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
5.0
z 8 opinii
MONINI Non Filtrato Oliwa z oliwek niefiltrowana Extra Vergine 500 ml

MONINI Non Filtrato

Oliwa z oliwek niefiltrowana Extra Vergine

500 ml
93,98 zł/l
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
5.0
z 8 opinii
BIG NATURE Oliwa z oliwek (tłoczona na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Oliwa z oliwek (tłoczona na zimno) BIO

250 ml
91,96 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
MONINI Oliwa z oliwek Neutrale 1 l

MONINI

Oliwa z oliwek Neutrale

1 l
64,99 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
BASSO Oliwa z oliwek extra vergine (butelka ceramiczna) 750 ml

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine (butelka ceramiczna)

750 ml
86,65 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 102 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 81 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 34 opinii

28% taniej

BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
53,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2028
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store