Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Krótki
Penne
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum)
Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum) MAKŁOWICZ I SYNOWIE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Włochy

Cena7,99 zł
19,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.10.2028
Dostępne warianty
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.09.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2026
0
0
magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.12.2025
0
0
Hana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Yevhenii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Romuald
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0
Valentina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Marka:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
EAN:
5905644030183
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAKŁOWICZ I SYNOWIE
EAN:
5905644030183

Produkty z kategorii Krótki

4.9
z 55 opinii

21% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron rigatoni (rurka karbowana) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron rigatoni (rurka karbowana)

500 g
10,98 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 157 opinii
LUBELLA Makaron pióra (penne rigate) 400 g

LUBELLA

Makaron pióra (penne rigate)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 20 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.8
z 18 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 119 opinii
BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane) 500 g

BARILLA

Makaron penne rigate (pióra nacinane)

500 g
13,70 zł/kg
Cena6,85 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
4.9
z 42 opinii
BARILLA Makaron maccheroni (krótkie rurki) 500 g

BARILLA

Makaron maccheroni (krótkie rurki)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 60 opinii
RUMMO Makaron penne rigate (rurki skośne) 500 g

RUMMO

Makaron penne rigate (rurki skośne)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
4.9
z 151 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron penne rigate (rurka skośna) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron penne rigate (rurka skośna)

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
5.0
z 20 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 9 opinii
BARILLA Colezzione Makaron casarecce (skrętki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron casarecce (skrętki)

500 g
3,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena promocyjna1,97 zł
0,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.9
z 23 opinii
SAM MILLS Makaron penne (rurka skośna) bezglutenowy 500 g

SAM MILLS

Makaron penne (rurka skośna) bezglutenowy

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2028
5.0
z 8 opinii
KETO CHEF Makaron konjac penne bezglutenowy BIO 270 g

KETO CHEF

Makaron konjac penne bezglutenowy BIO

270 g
25,89 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
5.0
z 19 opinii
GRANORO Makaron pennoni rigati (pióra) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pennoni rigati (pióra) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.9
z 38 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron pióra 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron pióra

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2030
5.0
z 9 opinii
SCHAR Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.7
z 3 opinii
SCHAR Makaron penne (rurki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron penne (rurki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

Produkty marki MAKŁOWICZ I SYNOWIE

5.0
z 23 opinii

21% taniej

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
13,72 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 47 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy do spaghetti 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy do spaghetti

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 5 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy z czosnkiem 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy z czosnkiem

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 14 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
4.9
z 175 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Oliwa z oliwek Extra Vergine 500 ml

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Oliwa z oliwek Extra Vergine

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 61 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Trofie (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
5.0
z 41 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Spaghetti (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron kolanka (z semoliny z pszenicy durumu)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.8
z 79 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku rozmarynu 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku rozmarynu

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 46 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 19 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos chiński 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos chiński

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 24 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos koreański 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos koreański

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 29 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos tajski 440 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos tajski

440 g
20,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 11 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Butter Chicken 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Butter Chicken

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
4.8
z 32 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Korma 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Korma

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
5.0
z 3 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos indyjski w stylu Tikka Masala 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos indyjski w stylu Tikka Masala

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store