Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Warzywny
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek)
Bulion warzywny (6 kostek) WINIARY 60g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 32 opinii

WINIARY Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
WINIARY
Polska
1 szt.20 szt.

3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (20% taniej)
66,50 zł/kg
3,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (20% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bulion warzywny Winiary to niezwykle ważny składnik podczas przygotowywania zup, sosów czy potraw duszonych. Charakterystyczny smak nadaje całości wyjątkowych walorów. Z uwagi na skład może być wykorzystywany do przygotowywania dań z kuchni wegetariańskiej.

Bulion Winiary wykonany jest z wysokiej jakości wyselekcjonowanych składników, które zapewniają piękną barwę oraz walory zapachowe daniom.

Przygotowanie bulionu warzywnego jest bardzo proste:

  • 2 kostki należy rozpuścić w litrze wody
  • Tak przygotowany bulion może być podstawą zup
  • Można wykorzystać go jako przyprawa do dania – należy kostkę bulionu dorzucić do gotującej się potrawy

Cechy

odpowiedni dla wegetarian


WINIARY Bulion warzywny (6 kostek)


Produkt dostępny
Dostępne warianty
WINIARY Bulion grzybowy z borowikami (6 kostek)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g
3,19 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
25.00 kJ
0.3%
Wartość energetyczna (kcal)
6.00 kcal
0.3%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
0.30 g
0.1%
w tym cukry (g)
0.10 g
0.1%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
0.10 g
0.2%
Sól (g)
0.97 g
16.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
idealna do sporządzenia szybkiego bulionu
28.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
W kuchni musi być
10.10.2025
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2026
0
0
HALINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
jakubgrubbakb
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.02.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,17 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
5900085007411
Cena za kg:
53,17 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
5900085007411

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny bulion, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bulion

Wariant warzywny


Opis produktu

Bulion Warzywny to wyrazisty smak włoszczyzny. Jest uniwersalny i pasuje do dań warzywnych z patelni, zapiekanek oraz zup-kremów o łagodnym smaku. Przyda się również do przygotowywania jasnych sosów.

O marce

Wspólnie z Winiary możesz codziennie cieszyć się prawdziwie domowym posiłkiem, niezależnie od tego, jak wiele masz na głowie. Wygodne, odpowiednio bogate w wartości odżywcze i przede wszystkim smaczne - takie właśnie jest gotowanie z Winiary. Już od ponad 75 lat nasze produkty są jednymi z najczęściej wybieranych przez Polaków wyrobów kulinarnych. Jest to możliwe dzięki bogatemu portfolio marki zawierającemu ponad 200 różnorodnych dań, zup, bulionów, sosów, majonezów, przypraw, galaretek, kisielów oraz budyniów. Po sprawdzone przepisy, liczne inspiracje i pomysły na każdy dzień, zapraszamy Cię na winiary.pl, jedną z najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce.

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Warzywny

5.0
z 207 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
KRAKUS Bulion warzywny (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion warzywny (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 72 opinii
ALCE NERO Bulion warzywny (10 kostek) BIO 100 g

ALCE NERO

Bulion warzywny (10 kostek) BIO

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 113 opinii
VEGETA NATUR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 12 opinii
STAR Bulion warzywny 1 kg

STAR

Bulion warzywny

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 41 opinii
WINIARY Bulion warzywny (12 kostek) 120 g

WINIARY

Bulion warzywny (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 15 opinii
NATURAVENA Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa warzywna (6 kostek) bezglutenowa BIO

66 g
83,18 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
4.9
z 18 opinii
KNORR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

KNORR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 4 opinii
KNORR Bulionetka warzywna (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka warzywna (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 12 opinii
KUCHAREK Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy 60 g

KUCHAREK

Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy

60 g
29,83 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 19 opinii
EUREKO Bulion warzywny (10 kostek) bezglutenowy BIO 100 g

EUREKO

Bulion warzywny (10 kostek) bezglutenowy BIO

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
MOG Rosół warzywny z shiitake 500 ml

MOG

Rosół warzywny z shiitake

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
ANETO Bulion warzywny (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion warzywny (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
25,79 zł/l
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 207 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 92 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 120 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
WINIARY Budyń o smaku deseru s'mores - pieczonej pianki z czekoladą i herbatnikami (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń o smaku deseru s'mores - pieczonej pianki z czekoladą i herbatnikami (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store