Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Pozostałe pasty z orzechów
BIG NATURE Tahini (pasta sezamowa)
Tahini (pasta sezamowa) BIG NATURE 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

BIG NATURE Tahini (pasta sezamowa)

500 g
BIG NATURE
Indie

Cena21,99 zł
43,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 05.02.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Słoik, smak, hummus z taką tahini udany
19.03.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5903351624237
Cena za kg:
43,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5903351624237

Produkty z kategorii Pozostałe pasty z orzechów

5.0
z 42 opinii
PRIMAVIKA Tahini naturalne 185 g

PRIMAVIKA

Tahini naturalne

185 g
54,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 17 opinii
NATURAVENA Tahini (pasta sezamowa) 185 g

NATURAVENA

Tahini (pasta sezamowa)

185 g
69,14 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 14 opinii
BIG NATURE Tahini (pasta sezamowa) 500 g

BIG NATURE

Tahini (pasta sezamowa)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 13 opinii
PRIMAVIKA Tahini jasne (pasta sezamowa) 460 g

PRIMAVIKA

Tahini jasne (pasta sezamowa)

460 g
49,54 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.7
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta migdał z pomarańczą 185 g

PRIMAVIKA

Pasta migdał z pomarańczą

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 11 opinii
BIO FOOD Tahini (pasta sezamowa) BIO 180 g

BIO FOOD

Tahini (pasta sezamowa) BIO

180 g
102,72 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.8
z 12 opinii
NUTURA Tahini (pasta sezamowa) 250 g

NUTURA

Tahini (pasta sezamowa)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.2
z 4 opinii
NUTURA Pasta orzechowa mix 5 orzechów 250 g

NUTURA

Pasta orzechowa mix 5 orzechów

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PRIMAVIKA Tahini z nerkowcem bezglutenowe 185 g

PRIMAVIKA

Tahini z nerkowcem bezglutenowe

185 g
74,54 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 1 opinii
PRIMAVIKA Tahini arachidowe bezglutenowe 185 g

PRIMAVIKA

Tahini arachidowe bezglutenowe

185 g
59,41 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 102 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 81 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store