Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty

Kremy, pasty

Wróć do Dżemy, miody i kremy

Kremy czekoladowo orzechowePasty z orzechów ziemnychPasty z pistacjiPasty z migdałówKremy kokosoweKremy marcepanowePasty z orzechów laskowychPasty z orzechów nerkowcaPasty z orzechów włoskichPozostałe pasty z orzechów



4.8
z 26 opinii
GANDOLA Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

5.0
z 135 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

4.7
z 6 opinii

32% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych

350 g
37,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027

4.9
z 20 opinii

18% taniej

NATURAVENA Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru) 340 g

NATURAVENA

Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru)

340 g
23,50 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 20 opinii
SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE

Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)

180 g
66,61 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027

5.0
z 13 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki) 400 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki)

400 g
39,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
73,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027

4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

4.9
z 19 opinii
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

350 g
45,69 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

5.0
z 13 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027


4.9
z 30 opinii
MILKA Krem do smarowania z orzechami laskowymi 350 g

MILKA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 9 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

4.9
z 9 opinii
DESEO Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych)

200 g
124,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027

5.0
z 85 opinii
SANTE Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
26,38 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

4.9
z 144 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 350 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

350 g
42,83 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

4.9
z 39 opinii
GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów) 300 g

GOOD NOOT

PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027


5.0
z 26 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
78,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

4.9
z 30 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH 350 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH

350 g
32,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

4.8
z 14 opinii
SANTE Pasta orzechowa z kawałkami orzechów 350 g

SANTE

Pasta orzechowa z kawałkami orzechów

350 g
32,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026

5.0
z 18 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

4.8
z 28 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji

200 g
169,95 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

5.0
z 75 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 600 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

600 g
43,32 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
68,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

4.8
z 33 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 230 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

5.0
z 9 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 15 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027

4.7
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta migdał z pomarańczą 185 g

PRIMAVIKA

Pasta migdał z pomarańczą

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

4.9
z 7 opinii
DESEO Pasta pistacjowa (100% pistacji) 200 g

DESEO

Pasta pistacjowa (100% pistacji)

200 g
249,95 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027

4.9
z 9 opinii
DESEO Pasta z orzechów laskowych (100% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Pasta z orzechów laskowych (100% orzechów laskowych)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027

5.0
z 11 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy) 380 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy)

380 g
59,18 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

5.0
z 2 opinii
DESEO Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych) 200 g

DESEO

Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych)

200 g
136,45 zł/kg
Cena27,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027

3.2
z 4 opinii
SNICKERS Krem do smarowania karmelowo-orzechowy 200 g

SNICKERS

Krem do smarowania karmelowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026


4.8
z 6 opinii
DESEO Krem pistacjowy - 54% pistacji 200 g

DESEO

Krem pistacjowy - 54% pistacji

200 g
194,95 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026

4.8
z 4 opinii
DESEO Krem pistacjowy - 54% pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

DESEO

Krem pistacjowy - 54% pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
194,95 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

Łysoń Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim) 200 g

Łysoń

Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 3 opinii
DESEO Krem kokosowy z migdałami 200 g

DESEO

Krem kokosowy z migdałami

200 g
159,95 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026

TWIX Krem czekoladowy 200 g

TWIX

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

MALTESERS Krem czekoladowo-orzechowy 200 g

MALTESERS

Krem czekoladowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka


BOUNTY Krem kokosowy 200 g

BOUNTY

Krem kokosowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026

5.0
z 1 opinii
MARS Krem czekoladowy 200 g

MARS

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta z nerkowców jabłko i cynamon 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z nerkowców jabłko i cynamon

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

4.3
z 6 opinii
GOOD NOOT Krem migdałowy Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem migdałowy Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

4.9
z 7 opinii
GOOD NOOT Krem z orzechów laskowych Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem z orzechów laskowych Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

5.0
z 7 opinii
SANTE GO ON! Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE GO ON!

Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru)

180 g
69,39 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

5.0
z 7 opinii
NUTURA Pasta z orzechów laskowych 250 g

NUTURA

Pasta z orzechów laskowych

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

5.0
z 7 opinii
NUTURA Pasta z orzechów nerkowca 250 g

NUTURA

Pasta z orzechów nerkowca

250 g
89,96 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 11 opinii
NUTURA Pasta z orzechów włoskich 250 g

NUTURA

Pasta z orzechów włoskich

250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 11 opinii
NUTURA Pasta z pistacji 160 g

NUTURA

Pasta z pistacji

160 g
243,69 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027

5.0
z 8 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

4.9
z 7 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027

4.2
z 4 opinii
NUTURA Pasta orzechowa mix 5 orzechów 250 g

NUTURA

Pasta orzechowa mix 5 orzechów

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
NUTURA Pasta z migdałów 250 g

NUTURA

Pasta z migdałów

250 g
89,96 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

4.6
z 19 opinii
SANTE Krem pistacjowy 190 g

SANTE

Krem pistacjowy

190 g
121,00 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

4.3
z 6 opinii
PISTI Krem pistacjowy do smarowania (45% pistacji) 200 g

PISTI

Krem pistacjowy do smarowania (45% pistacji)

200 g
169,95 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026


4.9
z 23 opinii
GANDOLA Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026

5.0
z 42 opinii
PRIMAVIKA Tahini naturalne 185 g

PRIMAVIKA

Tahini naturalne

185 g
54,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

5.0
z 17 opinii
NATURAVENA Tahini (pasta sezamowa) 185 g

NATURAVENA

Tahini (pasta sezamowa)

185 g
69,14 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

5.0
z 14 opinii
BIG NATURE Tahini (pasta sezamowa) 500 g

BIG NATURE

Tahini (pasta sezamowa)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 13 opinii
PRIMAVIKA Tahini jasne (pasta sezamowa) 460 g

PRIMAVIKA

Tahini jasne (pasta sezamowa)

460 g
49,54 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

5.0
z 4 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru) 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru)

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027


5.0
z 2 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

4.8
z 12 opinii
NUTURA Tahini (pasta sezamowa) 250 g

NUTURA

Tahini (pasta sezamowa)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 1 opinii
PRIMAVIKA Tahini z nerkowcem bezglutenowe 185 g

PRIMAVIKA

Tahini z nerkowcem bezglutenowe

185 g
74,54 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026

5.0
z 1 opinii
PRIMAVIKA Tahini arachidowe bezglutenowe 185 g

PRIMAVIKA

Tahini arachidowe bezglutenowe

185 g
59,41 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

Nowość
PRIMAVIKA Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy 185 g

PRIMAVIKA

Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy

185 g
81,03 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

4.9
z 11 opinii
BIO FOOD Tahini (pasta sezamowa) BIO 180 g

BIO FOOD

Tahini (pasta sezamowa) BIO

180 g
102,72 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mus kokosowy BIO 270 g

FOODS BY ANN

Mus kokosowy BIO

270 g
103,67 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store