Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Kremy czekoladowo orzechowe
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao
Krem czekoladowy z orzechami laskowymi NUTELLA 600g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 75 opinii

NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

600 g
NUTELLA

Cena25,99 zł
43,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Krem do smarowania z orzechami laskowymi Nutellato wyjątkowy krem orzechowo-czekoladowy, który doskonale nadaje się do smarowania pieczywa. Świetnie sprawdza się przede wszystkim jako pożywne śniadanie.

Krem orzechowo-czekoladowy Nutella dobrze komponuje się również z naleśnikami, ciastami czy goframi. Ceniony jest na całym świecie z uwagi na swój niepowtarzalny smak.

Krem do smarowania Nutella – nie tylko dla dzieci:

  • Bez substancji konserwujących i barwników
  • Wyjątkowe połączenie odtłuszczonej czekolady z orzechami laskowymi
  • Delikatna, rozpływająca się w ustach konsystencja
  • Łatwość rozsmarowywania

Cechy

> krem czekoladowy o wyjątkowym smaku > idealnie kremowa konsystencja > duży, rodzinny słoik


NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2252.00 kJ
26.8%
Wartość energetyczna (kcal)
539.00 kcal
27.0%
Tłuszcz (g)
30.90 g
44.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
10.60 g
53.0%
Węglowodany (g)
57.50 g
22.1%
w tym cukry (g)
56.30 g
62.6%
Białko (g)
6.30 g
12.6%
Sól (g)
0.107 g
1.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
75 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
99%
4
1%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ekonomiczna wersja
26.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
AMIDO
Marka:
NUTELLA
EAN:
8000500179864
Cena za kg:
43,32 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
NUTELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMIDO
EAN:
8000500179864

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (18-24 °C). Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 18

Maks. temp. °C 24


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Nutella


Marka producenta

MarkaFerrero

Marka standaryzowana

MarkaNutella

Opis produktu

NUTELLA® to najpopularniejszy krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao. Każdy słoik kremu NUTELLA® zawiera 7 wysokiej jakości składników, bez konserwantów, bez sztucznych barwników i bez tłuszczów utwardzonych.


Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej o naszych inicjatywach dotyczących jakości i zrównoważonego rozwoju na nutella.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Krem

Wariant do smarowania z orzechami laskowymi i kakao


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Produkty z kategorii Kremy czekoladowo orzechowe

5.0
z 13 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki) 400 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki)

400 g
39,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
73,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.9
z 20 opinii
SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE

Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)

180 g
66,61 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 30 opinii
MILKA Krem do smarowania z orzechami laskowymi 350 g

MILKA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 145 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 350 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

350 g
42,83 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 75 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 600 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

600 g
43,32 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 33 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 230 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
4.8
z 26 opinii
GANDOLA Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
4.9
z 23 opinii
GANDOLA Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 26 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
78,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
5.0
z 11 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy) 380 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy)

380 g
59,18 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
68,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 9 opinii
DESEO Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
3.2
z 4 opinii
SNICKERS Krem do smarowania karmelowo-orzechowy 200 g

SNICKERS

Krem do smarowania karmelowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
Łysoń Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim) 200 g

Łysoń

Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
TWIX Krem czekoladowy 200 g

TWIX

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
MALTESERS Krem czekoladowo-orzechowy 200 g

MALTESERS

Krem czekoladowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MARS Krem czekoladowy 200 g

MARS

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 8 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
Nowość
PRIMAVIKA Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy 185 g

PRIMAVIKA

Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy

185 g
81,03 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

Produkty marki NUTELLA

4.9
z 145 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 350 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

350 g
42,83 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.8
z 33 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 230 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
4.9
z 15 opinii
NUTELLA B-Ready Wafelki z kremem orzechowym (6x22g) 132 g

NUTELLA B-Ready

Wafelki z kremem orzechowym (6x22g)

132 g
75,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store