Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Kremy czekoladowo orzechowe
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)
Krem z orzechów laskowych i kakao bez dodatku cukru GOOD NOOT 330g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 26 opinii

GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
GOOD NOOT
Polska

Cena25,99 zł
78,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 16.01.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie lubię klasycznych kremów orzechowych. Ten jest doskonały. Kupiłam aby urozmaicić dietę keto i ... pokochałam.
26.08.2026
0
0
Bruno
zweryfikowano
Zgłaszam
Tak samo jak odpowiednik z cukrem - według mnie smaczniejsze od nutelli a i lepszy skład na plus - chociaż ja lubię mocno orzechowy smak i w przeciwieństwie do wielu osób absolutnie nie cierpię charakterystycznego posmaku oleju palmowego w nutelli. Na jedyny minus jest tutaj maltitol który w dużych ilościach powoduje przeczyszczenie, a przy regularnym spożyciu nawet stosunkowo niewielkich ilości może powodować problemy z jelitami - nie jest to natomiast wina firmy, ponieważ jest to mimo wszystko jeden z lepszych wyborów do tego typu produktów.
21.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
to jest niesamowite jak ten krem przypomina nutelle a nawet smakuje lepiej, polecam
24.01.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
78,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
330 g
Dostawca:
LOOD IS GOOD SPÓŁKA
Marka:
GOOD NOOT
EAN:
5904978670034
Cena za kg:
78,76 zł/kg
Waga:
330 g
Marka:
GOOD NOOT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LOOD IS GOOD SPÓŁKA
EAN:
5904978670034

Produkty z kategorii Kremy czekoladowo orzechowe

4.9
z 20 opinii
SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE

Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)

180 g
66,61 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
73,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 13 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki) 400 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki)

400 g
39,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 30 opinii
MILKA Krem do smarowania z orzechami laskowymi 350 g

MILKA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 145 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 350 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

350 g
42,83 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 26 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
78,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 23 opinii
GANDOLA Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.8
z 26 opinii
GANDOLA Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 75 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 600 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

600 g
43,32 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
68,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 11 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy) 380 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy)

380 g
59,18 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.8
z 33 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 230 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
3.2
z 4 opinii
SNICKERS Krem do smarowania karmelowo-orzechowy 200 g

SNICKERS

Krem do smarowania karmelowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
Łysoń Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim) 200 g

Łysoń

Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 9 opinii
DESEO Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych) 200 g

DESEO

Krem czekoladowo-orzechowy (ponad 40% orzechów laskowych)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
TWIX Krem czekoladowy 200 g

TWIX

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
MALTESERS Krem czekoladowo-orzechowy 200 g

MALTESERS

Krem czekoladowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MARS Krem czekoladowy 200 g

MARS

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 8 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
Nowość
PRIMAVIKA Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy 185 g

PRIMAVIKA

Krem migdałowy (marcepanowy) bezglutenowy

185 g
81,03 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

Produkty marki GOOD NOOT

4.9
z 39 opinii
GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów) 300 g

GOOD NOOT

PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 18 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 28 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji

200 g
169,95 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
68,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 4 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru) 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru)

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 2 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 7 opinii
GOOD NOOT Krem z orzechów laskowych Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem z orzechów laskowych Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.3
z 6 opinii
GOOD NOOT Krem migdałowy Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem migdałowy Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store