Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

GOOD NOOT

GOOD NOOT

.

ProduktyGOOD NOOTwe Frisco.pl


4.9
z 39 opinii
GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów) 300 g

GOOD NOOT

PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

5.0
z 26 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
78,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
68,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

4.8
z 28 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji

200 g
169,95 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

5.0
z 18 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

4.3
z 6 opinii
GOOD NOOT Krem migdałowy Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem migdałowy Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

4.9
z 7 opinii
GOOD NOOT Krem z orzechów laskowych Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem z orzechów laskowych Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

5.0
z 4 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru) 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru)

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

5.0
z 2 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store