Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Pasty z pistacji
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji
Krem pistacjowy GOOD NOOT 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 28 opinii

GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji

200 g
GOOD NOOT
Polska

Cena33,99 zł
169,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.02.2027
Dostępne warianty
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
11%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo pistacji i dobry smak
17.06.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha do deseru z mascarpone!
23.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt średni, bardzo dużo cukru
08.04.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
DAMIAN
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.12.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Inha
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
DIego
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
169,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
LOOD IS GOOD SPÓŁKA
Marka:
GOOD NOOT
EAN:
5904978670003
Cena za kg:
169,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
GOOD NOOT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LOOD IS GOOD SPÓŁKA
EAN:
5904978670003

Produkty z kategorii Pasty z pistacji

5.0
z 18 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 28 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji

200 g
169,95 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 7 opinii
DESEO Pasta pistacjowa (100% pistacji) 200 g

DESEO

Pasta pistacjowa (100% pistacji)

200 g
249,95 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
4.8
z 6 opinii
DESEO Krem pistacjowy - 54% pistacji 200 g

DESEO

Krem pistacjowy - 54% pistacji

200 g
194,95 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.8
z 4 opinii
DESEO Krem pistacjowy - 54% pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

DESEO

Krem pistacjowy - 54% pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
194,95 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 11 opinii
NUTURA Pasta z pistacji 160 g

NUTURA

Pasta z pistacji

160 g
243,69 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.6
z 19 opinii
SANTE Krem pistacjowy 190 g

SANTE

Krem pistacjowy

190 g
121,00 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.3
z 6 opinii
PISTI Krem pistacjowy do smarowania (45% pistacji) 200 g

PISTI

Krem pistacjowy do smarowania (45% pistacji)

200 g
169,95 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026

Produkty marki GOOD NOOT

4.9
z 39 opinii
GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów) 300 g

GOOD NOOT

PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 26 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
78,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
5.0
z 18 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
68,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 4 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru) 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru)

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 2 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 7 opinii
GOOD NOOT Krem z orzechów laskowych Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem z orzechów laskowych Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.3
z 6 opinii
GOOD NOOT Krem migdałowy Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem migdałowy Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store