Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Pasty z orzechów ziemnych
GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)
Pasta orzechowa 100% GOOD NOOT 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 39 opinii

GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)

300 g
GOOD NOOT
Polska

Cena19,99 zł
66,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.03.2027
Tagi
bez cukru
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
3%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie jest złę ale jkakoś troche nijako.
23.05.2025
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Kama
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Gianni
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
LOOD IS GOOD SPÓŁKA
Marka:
GOOD NOOT
EAN:
5904978670065
Cena za kg:
66,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
GOOD NOOT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LOOD IS GOOD SPÓŁKA
EAN:
5904978670065

Produkty z kategorii Pasty z orzechów ziemnych

5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.7
z 6 opinii

32% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych

350 g
37,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 20 opinii
NATURAVENA Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru) 340 g

NATURAVENA

Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru)

340 g
32,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
22,99 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
22,99 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 19 opinii
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

350 g
45,69 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 13 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 9 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 85 opinii
SANTE Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
26,38 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 39 opinii
GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów) 300 g

GOOD NOOT

PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 30 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH 350 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH

350 g
32,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 14 opinii
SANTE Pasta orzechowa z kawałkami orzechów 350 g

SANTE

Pasta orzechowa z kawałkami orzechów

350 g
32,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 2 opinii
DESEO Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych) 200 g

DESEO

Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych)

200 g
136,45 zł/kg
Cena27,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 7 opinii
SANTE GO ON! Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE GO ON!

Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru)

180 g
69,39 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Produkty marki GOOD NOOT

5.0
z 26 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
78,76 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
68,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 18 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru) 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji (bez dodatku cukru)

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 28 opinii
GOOD NOOT Pistachio - krem z pistacji 200 g

GOOD NOOT

Pistachio - krem z pistacji

200 g
169,95 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 4 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru) 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami (bez dodatku cukru)

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 2 opinii
GOOD NOOT CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami 300 g

GOOD NOOT

CocoNoot Crunchy - krem z kokosem i migdałami

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 7 opinii
GOOD NOOT Krem z orzechów laskowych Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem z orzechów laskowych Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.3
z 6 opinii
GOOD NOOT Krem migdałowy Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem migdałowy Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store