Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Pasty z orzechów ziemnych
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa
Pasta z orzeszków ziemnych bez dodatku soli i cukru ACTIVE PRIMAVIKA 470g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

16% taniej

5.0
z 9 opinii

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

470 g
PRIMAVIKA
Polska

Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
35,85 zł/kg
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (16% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka Produkt bezglutenowy Odpowiedni dla wegetarian i wegan


Cechy

bez dodatku soli i cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

bez oleju palmowego


PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.04.2027
Dostępne warianty
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2376.00 kJ
28.3%
Wartość energetyczna (kcal)
574.00 kcal
28.7%
Tłuszcz (g)
45.00 g
64.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.00 g
30.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
6.10 g
6.8%
Błonnik (g)
8.70 g
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
0.04 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
URSZULA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,85 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
470 g
Dostawca:
PRIMAVIKA
Marka:
PRIMAVIKA
EAN:
5900672302066
Cena za kg:
35,85 zł/kg
Waga:
470 g
Marka:
PRIMAVIKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRIMAVIKA
EAN:
5900672302066

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Olej z orzechów na powierzchni pasty jest zjawiskiem naturalnym. Najlepiej spożyć przed: data nad etykietą. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

1


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-096-032


Informacje producenta

Marka

Primavika


Marka standaryzowana

MarkaPrimavika

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka Produkt bezglutenowy Odpowiedni dla wegetarian i wegan


O producencie

Polska firma


Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego

Źródło białka

Bez dodatku soli i cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku soli

Bez dodatku cukru

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta orzechowa z prażonych orzeszków arachidowych

Produkty z kategorii Pasty z orzechów ziemnych

5.0
z 135 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.7
z 6 opinii

32% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych

350 g
37,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 20 opinii

18% taniej

NATURAVENA Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru) 340 g

NATURAVENA

Krem orzechowy klasyczny (bez dodatku soli i cukru)

340 g
23,50 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 19 opinii
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

350 g
45,69 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 13 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 9 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 85 opinii
SANTE Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa CRUNCHY (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
26,38 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 39 opinii
GOOD NOOT PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów) 300 g

GOOD NOOT

PeaNoot Butter - pasta orzechowa (ze 100% orzechów)

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.9
z 30 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH 350 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH

350 g
32,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 14 opinii
SANTE Pasta orzechowa z kawałkami orzechów 350 g

SANTE

Pasta orzechowa z kawałkami orzechów

350 g
32,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 2 opinii
DESEO Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych) 200 g

DESEO

Masło z orzechów arachidowych (100% orzechów arachidowych)

200 g
136,45 zł/kg
Cena27,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 7 opinii
SANTE GO ON! Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE GO ON!

Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru)

180 g
69,39 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Produkty marki PRIMAVIKA

4.9
z 30 opinii
PRIMAVIKA Smalczyk wegetariański bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Smalczyk wegetariański bezglutenowy

160 g
46,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.7
z 6 opinii

32% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych

350 g
37,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.8
z 23 opinii

19% taniej

PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy

160 g
40,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
4.9
z 8 opinii

20% taniej

PRIMAVIKA Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy

160 g
37,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 19 opinii
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

350 g
45,69 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 13 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 42 opinii
PRIMAVIKA Tahini naturalne 185 g

PRIMAVIKA

Tahini naturalne

185 g
54,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 37 opinii
PRIMAVIKA Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa 440 g

PRIMAVIKA

Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 20 opinii
PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe 470 g

PRIMAVIKA

Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 27 opinii
PRIMAVIKA Gołąbki roślinne z ryżem naturalnym bezglutenowe 480 g

PRIMAVIKA

Gołąbki roślinne z ryżem naturalnym bezglutenowe

480 g
24,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.8
z 15 opinii
PRIMAVIKA Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa) 700 g

PRIMAVIKA

Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 13 opinii
PRIMAVIKA Tahini jasne (pasta sezamowa) 460 g

PRIMAVIKA

Tahini jasne (pasta sezamowa)

460 g
49,54 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 15 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.7
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta migdał z pomarańczą 185 g

PRIMAVIKA

Pasta migdał z pomarańczą

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta z nerkowców jabłko i cynamon 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z nerkowców jabłko i cynamon

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store