Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Hummusy i pasty roślinne
Paprykarze warzywne
PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy
Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy PRIMAVIKA 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

19% taniej

4.8
z 23 opinii

PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy

160 g
PRIMAVIKA
Polska

Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
40,56 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (19% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną to doskonały produkt nadający się do kanapek. Zawiera on w sobie niepowtarzalny smak i aromat. Wykonany jest z najwyższej jakości produktów. Posiada duże wartości odżywcze, gdyż zawiera on węglowodany, tłuszcze i białka, czyli składniki budulcowe i energetyczne dla organizmu, a ponadto zawiera witaminę C. Jest to produkt pasteryzowany, przez co zachowuje on swoja świeżość przez długi czas. Po otwarciu, jeżeli nie zostanie od razu spożyty, należy go wstawić do lodówki i spożyć w ciągu 3 dni.

Cechy

dla vegetarian i vegan

Polska firma


PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.05.2027
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
730.00 kJ
8.7%
Wartość energetyczna (kcal)
175.00 kcal
8.8%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
2.50 g
2.8%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
4.50 g
9.0%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.12.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
40,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
PRIMAVIKA
Marka:
PRIMAVIKA
EAN:
5900672300543
Cena za kg:
40,56 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
PRIMAVIKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRIMAVIKA
EAN:
5900672300543

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 3 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-096-014


Informacje producenta

Marka

Primavika


Marka standaryzowana

MarkaPrimavika

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

- Odpowiedni dla wegetarian i wegan - Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry - Produkt bezglutenowy


O marce

Primavika takie proste


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Paprykarz wegetariański

Wariant z kaszą jaglaną


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Paprykarze warzywne

4.8
z 23 opinii

19% taniej

PRIMAVIKA Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną bezglutenowy

160 g
40,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
4.9
z 27 opinii
SANTE Paprykarz warzywny bezglutenowy 115 g

SANTE

Paprykarz warzywny bezglutenowy

115 g
34,70 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

Produkty marki PRIMAVIKA

4.9
z 30 opinii
PRIMAVIKA Smalczyk wegetariański bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Smalczyk wegetariański bezglutenowy

160 g
46,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.7
z 6 opinii

32% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych

350 g
37,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 8 opinii

20% taniej

PRIMAVIKA Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy 160 g

PRIMAVIKA

Pasztet pomidorowy z cieciorką bezglutenowy

160 g
37,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 19 opinii
PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 350 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

350 g
45,69 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 13 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 9 opinii

16% taniej

PRIMAVIKA Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa 470 g

PRIMAVIKA

Pasta z orzeszków ziemnych (bez dodatku soli i cukru) bezglutenowa

470 g
35,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 42 opinii
PRIMAVIKA Tahini naturalne 185 g

PRIMAVIKA

Tahini naturalne

185 g
54,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 37 opinii
PRIMAVIKA Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa 440 g

PRIMAVIKA

Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 27 opinii
PRIMAVIKA Gołąbki roślinne z ryżem naturalnym bezglutenowe 480 g

PRIMAVIKA

Gołąbki roślinne z ryżem naturalnym bezglutenowe

480 g
24,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 15 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych migdałów bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
5.0
z 9 opinii
PRIMAVIKA Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z prażonych orzechów nerkowca bezglutenowa

185 g
140,49 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.7
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta migdał z pomarańczą 185 g

PRIMAVIKA

Pasta migdał z pomarańczą

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 13 opinii
PRIMAVIKA Tahini jasne (pasta sezamowa) 460 g

PRIMAVIKA

Tahini jasne (pasta sezamowa)

460 g
49,54 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 20 opinii
PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe 470 g

PRIMAVIKA

Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.8
z 15 opinii
PRIMAVIKA Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa) 700 g

PRIMAVIKA

Zupa pomidorowa z ryżem (bezglutenowa)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta z nerkowców jabłko i cynamon 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z nerkowców jabłko i cynamon

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store